binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTürkiye Merkezli Cep Telefonu Şirketi Reeder'dan Kripto Para Hamlesi!

Türkiye Merkezli Cep Telefonu Şirketi Reeder’dan Kripto Para Hamlesi!

Yerli teknoloji şirketi Reeder, Reecoin isminde kripto para çıkaracığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yerli teknoloji şirketi Reeder iştiraki olan Reeder Bilişim, “Reecoin” isminde bir kripto para çıkaracağını ve ICO (Initial Coin Offering/ Dijital Varlık İlk Halka Arzı) yapacağını açıkladı.

Şirket çıkaracağı Reecoin isimli kripto parayı ICO (Dijital Varlık İlk Halka Arzı) yöntemiyle piyasaya süreceğini belirterek KAP’a yaptığı bildirimde şunları söyledi:

“Şirketimiz blockchain (blok zinciri) teknolojisinde global ölçekte yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Tüm dünya ile eş anlı olarak ülkemizde de söz konusu teknolojinin yaygınlaşmasına istinaden blockchain teknolojilerinin, üretim ve satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin pazarlama ve satış programlarında kullanılması amacıyla, Şirket’imizin iştiraki olan Reeder Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından “Reecoin” ismiyle ICO (Initial Coin Offering/ Dijital Varlık İlk Halka Arzı) yapma kararı alınmış ve bu amaçla Şirket’imizin iştiraki olan Reeder Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ ile Bitexen Teknoloji AŞ ve Exenpay Teknoloji AŞ arasında bugün (14.02.2024) tarihli sözleşme imzalanmıştır.

Söz konusu dijital varlık ilk halka arzının 2024 yılı Şubat ayı sonuna kadar tamamlanması planlanmakta olup ihraca ilişkin White Paper (tanıtım belgesi) dokümanı http://reecoin.io internet sitesinde yayınlanacaktır.

Konuya dönük gelişmeler hakkında Sermaye Piyasası Kurulu’nun II.15-1 sayılı Özel Durumlar Tebliği gereğince bilgilendirmeler yapılmaya devam edilecektir.”

Reecoin ICO’sunun Şubat sonuna kadar tamamlanmasının planlandığı da belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail