coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTürkiye'nin Kripto Kabul Oranı Yükselirken Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Everlodge...

Türkiye’nin Kripto Kabul Oranı Yükselirken Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Everlodge (ELDG) için Sırada Ne Var?

Türkiye'de Kripto Para Benimseme Oranı Yükselirken Shiba Inu, Dogecoin ve Everlodge'u Sırada Ne Var?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son KuCoin verileri, Türkiye’de kripto para benimsenme oranının geçen yıl %40’tan %52’ye çıktığını gösteriyor. Türkiye’de kripto paraların benimsenmesindeki bu çarpıcı artış, Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Everlodge (ELDG) gibi kripto para birimlerinin geleceği hakkında önemli soruları gündeme getiriyor.

Bunun bu üç popüler tokenı nasıl etkileyebileceğini keşfetmek için okumaya devam edin.

Everlodge ön satışına katılın ve Maldivler’de lüks bir tatil kazanın

Shiba Inu (SHIB): Artan İlginin Faydalanıcısı

Türkiye’nin kripto benimseme oranı arttıkça Shiba Inu (SHIB) gibi meme coinlere olan ilginin artması bekleniyor. Shiba Inu, eğlenceli topluluğu ve yüksek token arzı nedeniyle popülerlik kazandı.

Türkiye’de kripto para birimlerine olan ilginin artması, daha fazla kullanıcının Shiba Inu’yu potansiyel bir yatırım veya kripto pazarına katılım aracı olarak keşfetmesine yol açabilir.

Son Shiba Inu haberlerinde Shytoshi Kusama, Shibarium L2 ağında 1 milyon işlemin yaklaşmakta olan bir dönüm noktasından bahsetti.

Tüm bu etkiler göz önüne alındığında Shiba Inu fiyatının 2023 sonuna kadar 0,00001078 dolara yükseleceğini öngörüyor.

Dogecoin (DOGE): Tanıdık Bir Favori

Orijinal meme parası olan Dogecoin (DOGE), meme kültürüyle güçlü bir ilişkiye sahiptir. Türkiye’de kripto paraların benimsenmesi artmaya devam ettikçe Dogecoin daha da popüler hale gelebilir. Özellikle kaygısız bir çekiciliğe sahip bir kripto varlığı arayan kullanıcılar arasında. Yerleşik statüsü ve yaygın tanınırlığı, onu yeni yatırımcılar için bir tercih haline getirebilir.

Son zamanlarda, yaklaşan Elon Musk biyografisinin Dogecoin’in gelişimini finanse ettiğini ortaya koyacağına dair raporlar var. Wall Street Journal’a göre biyografide aynı zamanda Dogecoin’i ödeme aracı olarak kullanan bir sosyal ağ platformunu tanıtma planları da tartışılacak.

Piyasa analistleri, Dogecoin’in kitlesel ilgi kazanmaya devam etmesi nedeniyle değerinin yükselişte olduğunu düşünüyor. Aslında birçoğu Dogecoin fiyatının 2023’ün 4. çeyreğinde ve 2024 ilk çeyreğinde 0,089 ila 0,098 dolar arasında olacağını tahmin ediyor.

Everlodge (ELDG): Gayrimenkul Kriptoyla Buluşuyor

Everlodge (ELDG), Türkiye’nin kripto benimseme artışı bağlamında ilginç bir örnek sunuyor. Shiba Inu ve Dogecoin gibi meme paraları kitlelerin hayal gücünü harekete geçirirken Everlodge gerçek dünyadaki sorunları ele alıyor. Açıklığa kavuşturmak gerekirse Everlodge, kullanıcıların blockchain üzerinde lüks mülklerin kısmi sahipleri olabileceği bir emlak pazarı inşa edecek.

Bunu, üst düzey tatil evlerini ve villalarını NFT’ler halinde dijitalleştirerek ve basıp daha sonra parçalara ayırarak başarıyor. Dolayısıyla artık emlak piyasasına girmek için yüksek sermayeye ihtiyacınız yok.

Bunun yerine, 100 $ gibi düşük fiyatlara kısmi olarak bir NFT satın alabilirsiniz. Sonuç olarak, mülk değer kazandığında mükemmel bir pasif gelir akışı olan NFT’niz de değer kazanır.

Türkiye’de yaşayanlar yatırım ve istikrar için giderek daha fazla kripto para birimlerine yönelirken, Everlodge’un gayrimenkulde kısmi mülkiyete yönelik benzersiz yaklaşımı, varlık güvenliğinin daha geleneksel biçimlerini arayanlar arasında yankı uyandırabilir.

Bu nedenle sayısız kişi, 2. Aşamadaki ELDG yerel token ön satışına akın ediyor. Bir ELDG tokeninin maliyeti yalnızca 0,016 dolardır; bu, başlangıç fiyatından %60 artış anlamına gelir.

Bu tokena sahip olmak, ücretsiz gecelik otel konaklamalarına, stake ödüllerine ve daha fazlasına erişim sağlayacaktır. Talep o kadar yüksek ki bazı uzmanlar ön satış bitmeden 0,035 dolara kadar bir artış öngörüyor.

Everlodge (ELDG) Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi edinin
Web sitesi: https://www.everlodge.io/
Telgraf: https://t.me/everlodge


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail