Kripto Para

Twitch Tarihinde Bir İlk: 70 Bin Dolar BTC Bağışı!

Sick_Nerd isimli oyuncunun Bitcoin cüzdanına 70 bin dolarlık Bitcoin bağışlandı!

Kripto paralar ile yapılan ödemeler ve bağışlar Bitcoin ortaya çıktığı ilk yıllarından itibaren popüler ve haber konusu olmaya başladı. Bitcoin ile yapılan bağış ve ödemelerinin gizli olması, devletler tarafından gerekli önlemler gönderen taraf tarafından alınırsa bulunamıyor olması popüler ödeme yöntemleri arasında kripto para birimlerinin olmasını sağlayan etkenlerden oldu. Kripto paralar ile yapılan bağışlardan sonuncusu ise Twitch yayıncısı Sick_Nerd isimli oyuncuya yapıldı. Tarihin en büyük bağışları arasında yerini alan bu bağışın toplam 70 bin dolar değerinde olduğu ve tamamının parça parça Bitcoin ile ödendiği ortaya çıktı.

Neye uğradığını şaşırdı!

Sick_Nerd isimli genç oyuncu, ilk anda ne olduğunu anlamadı ve sonra kripto para cüzdanını kontrol ettiğinde kendisine tam 70 bin dolar değerinde Bitcoin gönderildiğini anladı. Bağış yapan kişiyle Twitter hesabından iletişim kurduğunu açıklayan genç yayıncıya yapılan bağışın manevi sebepler ile yapılmış olabilecek olduğu iddia edildi. Bazı takipçileri Sick_Nerd tarafından bu bağışın iyi kullanılması yönünde öneriler alırken, genç oyuncu kendisine yapılan bağışı nasıl kullanacak olduğunu açıklamadı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box