BitcoinHaberler

Twitter CEO’su Dorsey’den Yeni Bitcoin Hizmeti

Bitcoin'le ilgili olumlu tutumuyla tanınan Dorsey, yeni uygulaması ile Bitcoin satın alımlarını teşvik edecek.

Bu zamana kadarki tutumuyla her zaman Bitcoin yanlısı bir tavır çizen Twitter kurucu CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’e “İnternet’in parası” yorumunu yaptı.

Dün Twitter’dan yaptığı bir duyuruyla Cash App’e Bitcoin ile ilgili yeni özellikler eklediğini duyuran Dorsey’in bu yeni hizmetine göre kullanıcılar günlük, haftalık ya da iki haftada bir olacak şekilde otomatik olarak BTC alımları gerçekleştirebilecekler. Dorsey’in Bitcoin geliştirme amacıyla kurduğu şirket, Cash App uygulamasında yatırımcıları BTC almaya yönlendirici şekilde çalışıyor.

Bitcoin’in İnternet’in parası olacağını ifade eden ünlü CEO, bunun en büyük göstergesinin deflasyonist kalite, sağlam temeller, dayanıklılık ve marka gücü olduğu ifade ediyor.

Kullanıcıların sahip olduğu Bitcoinlerin “satoshi”yle eşit değerde olacağını ifade eden Dorsey, bu tweetiyle şimdiden binlerce kişinin beğenisini aldı. Cash App’teki bu yeni özelliğin ne zaman aktif olacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu