Kripto HaberleriBitcoinTwitter, Yeni Bir Kripto Para Takımı Kurdu!

Twitter, Yeni Bir Kripto Para Takımı Kurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sosyal medya platformu denilince akla gelen ilklerden olan Twitter, kesinlikle kripto para sektörünün popülerliğini arttıracak çalışmalar ile yoluna devam ediyor.

Twitter daha önce özellikle lider kripto para birimi Bitcoin odaklı birçok adım attı ve CEO Jack Dorsey‘in ciddi bir Bitcoin yatırımcısı olduğu da biliniyor. PBuna rağmen Twitter’ın hala kripto para sektörü ile ilgili çok fazla planı olduğu da birçok sektör katılımcısı tarafından tahmin edilmekte. Bunlardan birisi de kısa süre önce hayata geçti.

Twitter, Yeni Kripto Para Adımı Atıyor

Sosyal medya devi, direkt olarak bir kripto para takımı kurdu ve bunun özellikle Twitter üzerindeki kripto para ve blockchain entegrasyonu odaklı çalışacağı belirtildi.

Financial Times tarafından aktarılan bilgilere göre Twitter bu konuda Tess Rinearson’ı bünyesine kattı. Kripto para bölümü mühendislik departmanı başkanı olacak olan Rinearson, yakın gelecekte nelere odaklanacaklarını da belirtti. Ünlü isim, ilk olarak merkeziyetsiz uygulamaların sayısında artışa gitmeyi planlıyor ve devamında topluluğun ulaşabileceği daha fazla kripto para desteği sunacak.

Ünlü geliştirici bunun devamında ise arttırılmış kimlik, topluluk ve sahiplik konularını Twitter’ın gündemine taşıyacak.

Ekibinin kısa süre önce duyurulan Twitter’ın merkezsiz sosyal medya projesi Blue Sky odaklı da çalışacağını belirten Rinearson, kısacası Twitter’ın kripto para sektörüne yönelik “tam yol ileri” stratejisini uygulayacağını ifade etti.

Twitter’ın getireceği popülerlik ise sektör için birçok şeyi değiştirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları