BlockchainEOSHaberler

Ubisoft’tan EOS İle İlgili Önemli Ortaklık

Ubisoft, EOS tabanlı oyun dağıtım platformu Ultra ile ortaklık imzaladı.

Fransız video oyun geliştiricisi ve yayımcısı Ubisoft, EOS tabanlı oyun dağıtım platformu Ultra ile ortaklık imzaladı.
28 ülkede stüdyoları ile dünya çapında bir varlığa sahip olan Ubisoft, bu ortaklıkla Ultra’nın EOS yan ağı UOS üzerinde blok üreticisi olacak ve bu sayede ağın düzeninin sağlanmasına yardımcı olup deneme süreci boyunca işlemleri onaylayabilecek.

Ağ Üzerindeki İşlemlerin Kapsamı Ne Olacak?

Oyundaki varlıkların üretilmesi, oyuncular arası transferler ve ödemeler ağ üzerindeki işlemler arasında yer alacak.

Ultra tarafından yapılan açıklamada platformun büyümesinin bir oyun devinin faydasına olacağını düşündüğü için Ubisoft ile iletişime geçildiği vurgulandı. Oyun devi Ubisoft buna ek olarak oyunlar konusunda sahip olduğu eşsiz tecrübe ile önemli bir destek kaynağı olabilir.

Ultra’nın kurucusu ve eş CEO’su Nicolas Gilot konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Bizim sektörle ilgili tecrübemizle Ubisoft’un oyun geliştirme konusundaki bilgisi, eşsiz bir ortaklık imzaladığımız anlamına geliyor.

Ubisoft’ta Blockchain girişim bölümü sorumlusu olarak görev yapan Nicolas Pouard da yapılan ortaklığın Blockchain tabanlı uygulamaların ve oyunların geliştirilmesi konusunda son derece mühim olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu