binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜç Dev Balina Binance'te Yüklü Miktarda İşlem Yapıyor: Bu Altcoinleri Alıp Sattılar!

Üç Dev Balina Binance’te Yüklü Miktarda İşlem Yapıyor: Bu Altcoinleri Alıp Sattılar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son on-chain verileri incelendiğinde Binance üzerinde bazı altcoinlerde bir balina hareketliliği yaşandığını görüyoruz.

Üç Balina LDO, GMX ve MKR Altcoinlerinde Yüklü İşlem Yapıyor

Verilere göre bir kripto para balinası kısa bir süre önce Binance üzerinden 4 milyon dolar değere tekabül eden 1.52 milyon adet Lido Finance (LDO) tokeni satın aldı. Yeni bir cüzdan olan söz konusu balinanın bakiyesinde başka herhangi bir coin bulunmuyor.

Bilindiği üzere 12 Nisan tarihinde Ethereum Şanghay güncellemesinden geçecek ve stake edilen Ethereum tokenlerinin kademeli olarak kilidi açılacak. Bu aşamada son zamanlarda LDO gibi likit staking protokollerinin altcoinlerinde hareketlilik yaşanıyor.

İlgili Haber  İsviçre Devlet Bankası Kripto Alım Satımına İzin Vereceğini Açıkladı! Hangi Kripto Paralar Destekleniyor?

İkinci bir kripto para balinası ise kısa bir süre önce 4.9 milyon dolar değerinde Ethereum ödeyerek 80 dolar seviyesinden 60.958 adet GMX tokeni satın aldı. Aynı balina 14 Mart tarihinde de 79.2 dolar ortalama maliyetle 3.3 milyon dolar değerinde yine GMX satın almıştı.

Buna ek olarak GMX satın alan aynı balina, 74.6 dolar seviyesinden de satın alım yapmış ve 472.000 dolar değerindeki GMX tokenlerini Binance üzerinden cüzdanına transfer etmişti. Söz konusu balina bu yazının yazıldığı anlarda 8.76 milyon dolar değerinde 108.644 adet GMX tokeni tutuyor.

Son olarak üçüncü bir kripto para balinası olan MakerDAO kurucusu Rune da bugün büyük işlemler yaptı. Rune, cüzdanına 3.18 milyon dolar değerinde LDO tokeni transfer etti ve bunları satarak yeniden MKR satın almaya başladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail