binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerUniswap, Kullanıcıların Uzun Süredir Beklediği Üç Özelliği Platformuna Eklediğini Duyurdu

Uniswap, Kullanıcıların Uzun Süredir Beklediği Üç Özelliği Platformuna Eklediğini Duyurdu

Merkeziyetsiz kripto para platformu Uniswap (UNI) yaptığı açıklamasında platformuna yeni özellikler eklediğini bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merkeziyetsiz borsa (DEX) platformu Uniswap, kullanıcıların uzun bir süredir beklediği yeni özellikleri tanıttı: Uniswap Eklentisi, Limit Emirleri ve Veriler & Analizler.

Bunlar arasında merkezi borsalarda bulunan limit emirleri özelliği kullanıcılar tarafından sık sık dile getiriliyor ve talep ediliyordu.

Şirketin yaptığı resmi açıklamaya göre Uniswap eklentisi, kalıcı bir sidebar olarak çalışacak ve diğer sitelerde gezinirken işlem yapılabilmesine olanak sağlayacak.

Diğer taraftan limit emirleri özelliği ile birlikte kullanıcılar herhangi bir token için bir fiyattan alım ya da satım emri verebilecek. Limit emirleri, verildiği tarihten itibaren 1 yıl için geçerli olacak. Merkeziyetsiz borsalarda limit emri verilememesi nedeniyle merkezi borsalar daha sık tercih ediliyordu.

İlgili Haber  Bloomberg Analisti, Bitcoin Spot ETF ile Altın ETF'lerini Karşılaştırdı: BTC Tahtı Devralabilecek Mi?

Buna ek olarak Uniswap’ın yeni Veriler & Analizler özelliği, bir kripto para için geçmiş tarihli fiyat grafiği, likidite trendleri ve işlem hacmi gibi verilere erişim sağlayacak. Ayrıca bir kripto paranın detaylı token bilgileri, proje detayları ve likidite havuzları bilgilerine de ulaşılabilecek.

Yeni özellikler ile birlikte Uniswap, merkeziyetsiz bir kripto para borsası olmasına rağmen merkezi borsaların özelliklerine yaklaşmış olacak gibi görünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail