Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Altcoin Uzmanı, Bitcoin (BTC) ve Herkesin Konuştuğu Altcoin İçin Hedef Verdi

Ünlü Altcoin Uzmanı, Bitcoin (BTC) ve Herkesin Konuştuğu Altcoin İçin Hedef Verdi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörü, Federal Rezerv depremini şu an için ufak yaralar ve sıyrıklarla atlattı. FED Başkanı tarafından açıklanan faiz kararı sonrasında BTC yeniden toparlanma moduna geçti ancak panik bitmemiş olabilir.

İlgili Haber
FED Faiz Kararını Açıkladı, Bitcoin'de Son Durum Ne? İşte Detaylar!

BTC ve APE İçin Son Durum

Altcoin uzmanı olarak sektörde yer edinmiş olan Altcoin Sherpa, konu hakkında kendi görüşünü yayınladı. Şu an hala “bullish” olduğunu belirten analist, buna rağmen 36.000 dolar ila 37.000 dolar seviyelerinin kaybedilmesi durumunda tehlike oluşacağını vurguladı. Analist, daha önce bu düşüş hareketlerinin her birinini yükseliş ile devam ettiğini hatırlatsa da riskin sürdüğünü vurguladı.

Sherpa, Şubat ve Mart aylarında büyük hareketler ancak devamında yükselişler görüldüğünü hatırlattı. Analist hala 50.000 ila 55.000 dolar arasında beklentilere sahip ve düşüşün ancak buradan sonra geleceğini aktarmakta.

Sherpa bunun yanı sıra son günlerde herkesin konuştuğu altcoin hakkında da bir şeyler söyledi. Sherpa, ApeCoin (APE) grafiğini inceledi. Bu grafikte 2 sonuç gördüğünü belirten analist, birincisinin V şeklinde geri dönüş olduğunu vurguladı. Analiste göre bunun gerçekleşmesi ile fiyat 19-20 dolar bandını görebilir. İkinci seçenek ise 15-17 dolar seviyesinde bir süre yatay seyir ve daha sonra daha sürdürülebilir bir yükseliş. Analistin tahmini ise birinci hareketten yana oldu.

Böyle bir durumda APE fiyatının 19 dolar üstüne çıkmasını bekleyen analist oldukça iyi bir sinyal vermiş oldu. Tabii bunun için ise BTC’nin de izin vermesi gerekiyor.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları