Bitcoin

Ünlü Analist, 2021 Bitcoin (BTC) Tahminini “Kesin” İfadelerle Paylaştı

Ünlü kripto para birimi analistinden Bitcoin için iddialı tahmin.

Bitcoin için 2021 yılı hakkında birçok tahmin gün yüzüne çıkmaya başladı. Özellikle BTC‘nin kurumsal yatırımcı desteğini almasıyla beraber iddialı tahminler ardı ardına gelmeye başladı. Daha önce birçok tahmini başarılı bir şekilde tutan ve stok akış modelinin mucidi olan PlanB, 2021 yılı öngörüsünü paylaştı.

Bitcoin için yatırımcıların beklentisi ortalama 30.000 dolar seviyesi iken PlanB’nin beklentisi ise 300.000 doların üzerinde. Ünlü kripto para birimi analistine göre Bitcoin 2021 yılının sonundan hemen önce 300.000 doları görecek ve hatta bu seviyenin daha fazla üzerinde fiyatlanacak.

Bitcoin‘in gelecek yıl Noel öncesinde en az 100.000 dolar olacağını belirten PlanB, “Gelecek yıl sonuna kadar BTC fiyatı en az 100.000 dolar olacak. Ancak benim beklentim 300.000 dolar ve üzerinde olacağı yönünde. Bu olacak!” dedi ve aslında 100.000 dolarlık tahminini “kesin” ifadelerle doğruladı.

Bitcoin için en büyük riskler arasında hükümetlerin yasaklama tehdidi ve yasal düzenlemelerin oluşturabileceği riskler olduğuna değinen PlanB, “Facebook Diem’e (Libra) bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Tüm bu tehditlere rağmen Bitcoin için gelecekte olumlu yasal düzenlemeler yapılacağını düşünüyorum” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu