BitcoinHaberler

Ünlü Analist ABD’yi Uyardı: Kripto Para Sektörüne Girmezsek Geri Kalacağız!

Bitcoin (BTC) ile ilgili yaptığı olumlu ifadeler ile bilinen Mike Novogratz, attığı bir Tweet ile bu konuda ABD Hümüketi'ni uyardı.

Nexo

Ünlü milyarder ve yatırımcı ABD’li Mike Novogratz, kripto paralar hakkında konuştu. Geçmişte de yaptığı olumlu Bitcoin ve kripto para yorumları ile gündeme gelen Novogratz, ABD’ye uyarıda bulundu.

Özellikle Çin’in son yaptığı Blockchain ve kripto para atılımından sonra Bitcoin’in yükselişe geçtiğini ve pazarda bir “çin boğası” olduğunu ifade eden Novogratz, Çin’in bu sektörde lider ülkelerden olacağına değinerek, ABD yönetimine:

“Eğer bu dijital dünyaya geçmezsek USD olarak kripto paraların çok gerisinde kalacağız. Çin bu sektörde hızla büyüyor ve finansal teknolojide bizden daha önde. Çin Başkanı halkına Blockchain’i desteklediklerini resmen duyurdu ve böyle giderse bu piyasayı tamamen kaybedeceğiz.” şeklinde uyarıda bulundu.

An itibarı ile hala Çin’in etkilerinin devam ettiği piyasada Çin’den kripto para sektörü ile ilgili olumlu haberler gelmeye devam ediyor. Bitcoin’in geçmişte konuşulmasının bile yasak olduğu Çin’de bugün gazetelerde Bitcoin manşet oluyor.

İlgili Haber  Geçmişte Sansürlenen Bitcoin Artık Çin Gazetesinin Manşetlerini Süslüyor!

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı