AltcoinAvalancheHaberler

Ünlü Analist Açıkladı: Bu Altcoinler, Ayı Piyasası Rallisi Yaşayacak!

Önde gelen kripto para analisti Pentoshi, önde gelen bazı Ethereum rakiplerinden ani yükseliş bekliyor.

Kripto para piyasası 9 haftalık kan sonrasında yeniden yeşillenmiş olsa da gelen kötü haberler durumu çabucak bozdu.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance odaklı gelen kötü haberler piyasayı kırmızıya boyadı. Buna rağmen önde gelen bir kripto para analisti yükselişten bir hayli umutlu gibi gözüküyor.

Pentoshi Uyardı: Sahte Altcoin Rallilerine Dikkat

Yaptığı başarılı düşüş analizleri ile tanınan Pentoshi bu sefer ise yükseliş analizinde bulundu.

Yarım milyon takipçisine seslenen analist, ayı döneminde yaşanan nadir rallilerin yine kendilerini göstereceğini aktardı.

Analist, genel bir makro düşüş trendi içerisinde özellikle piyasayı şaşırtacak tersi yönde hareketlerin görülmesinin mümkün olduğunu vurguladı.

Bunların 3 günlük ve 1 haftalık gibi sürelerde olacağını ifade eden analist, bunların borsalar tarafından short pozisyonları kırmak için de yapılabileceğini düşünüyor.

Analist yayınladığı genel gönderide, birkaç altcoin ismi de verdi.

Önümüzdeki haftalarda yatırımcıları yeni bir ralli olacağına inandırmak için sahte bir ralli yaşanacağına vurgu yapan analist, Solana’ya (SOL) dikkat edilmesi gerektiğini aktardı. SOL’un mevcut fiyatlardan %50 artış yaşayacağına inanan analist, bir başka altcoin için de konuştu.

Analistin ikinci altcoini ise Ethereum rakibi Avalanche (AVAX) oldu.

Ünlü isme göre AVAX fiyatı buradan %38’e yakın ralli yakalayabilir ve çifte dip bunun gerçekleşmesini kolaylaştırabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu