Altcoin

Ünlü Analiste Göre 2020’de Bitcoin Karşısında Ciddi Değer Kazanacak Altcoinler Neler?

On binlerce takipçisi bulunan ünlü kripto para analisti Nik Patel, 2020 yılı içerisinde Bitcoin karşısında ciddi değer artışı yaşayabilecek altcoinleri listeledi.

Altcoinler ilgili bir kitabı olan ve kripto paralar hakkında yaptığı yorumlarla adından söz ettiren Nik Patel, Twitter üzerinden 2020 yılında patlama yapacak 5 altcoin ismi söyledi. Nik Patel beş coinin birden yükselmesinin zor olduğunu ifade etse de aralarından birkaç tanesinin ciddi yükselişler yaşayabileceğini öngördü.

Nik Patel’in Patlama Yapmasını Düşündüğü Altcoinler Neler?

NKN

An itibarı ile 0.028 dolar seviyelerinde işlem gören NKN hacme göre 266. altcoin olarak yer alıyor. 2020’de piyasaya iyice yayılacağı ve ağın büyüyeceğini öngören analist, 2021 yılına kadar NKN/BTC çiftinin 5 kat yükselebileceğini öngörüyor.

Komodo (KMD)

Şu anda 0,712395 dolar seviyesinde işlem gören ve 61. en büyük kripto para olan KMD, gizlilik, son derece özelleştirilebilir oluşu ve uyarlanabilir framework gibi özellikler sayesinde KMD’nin BTC karşısında 2020 yılı içerisinde  4 kata kadar değer kazabileceğini öngörülüyor.

V-ID (VIDT)

Ünlü analiste göre, 0,090132 dolar fiyattan işlem gören ve 605. kripto para olan VIDT, çoğu borsada listelenmemesine ve bilinmemesine rağmen doğrulama ve dosya koruma gibi işlemlerde ciddi yenilikler getirdiği için BTC karşısında 6 kata kadar artış yaşayabilir.

Fantom (FTM)

Patel’e göre 0,013528 dolar fiyatı ve 138. sıradaki konumu ile ölçeklenebilirlik ve onay süreleri konusunda birçok yenilik getiren kripto paranın 2020 yılı içerisinde 4 kat değer artışı yaşayacağı öngörülüyor.

Constellation (DAG)

Son olarak listesine DAG’ı ekleyen ünlü analist an itibarı ile 0,021416 dolarda işlem gören kripto paranın 2020 yılı içerisinde üç kata kadar yükseleceğini öngörüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir. Bu içerikte sadece analistin görüşleri kullanıcılara aktarılmıştır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu