AnalizBitcoin

Ünlü Analist Bitcoin Tahmininde Israrcı!

Mike McGlone Bitcoin'in olgunlaşma belirtileri gösterdiğini belirtti.

Bitcoin ve kripto para piyasasının ezelden beri yaşadığı değişken döngü hala devam ediyor. Bunda en önemli sebep belki de Bitcoin için volatilite faktörünün oldukça agresif olması. Bunun nedeni ise şüphesiz kripto para birimlerinin diğer yatırım araçlarına ve para birimlerine oranla hala çok yeni oluşları.

Ancak birçok analist ve yatırımcı tüm bu volatilite etkenine karşın hala Bitcoin’e olan inançlarını sürdürüyorlar. Bloomberg Intelligence baş emtia stratejisti Mike McGlone da BTC’nin geçici fiyat düzeltmelerine bakmaksızın gelecek yıl boğa ivmesini taşıyacağını iddia etti. BTC’nin destek olarak hareket eden 50.000 dolar işaretiyle muhtemelen 100.000 dolarda dirençle bulacağını belirtti.

Kaynak: Bloomberg Intelligence

Öte yandan atmış olduğu son tweetinde Bitcoin’in boğa piyasası olarak gördüğü 2022’ye yaklaştığını ifade ederek Nascent teknolojisinin azalan arza karşı artan bir benimseme yaşadığını ve olgunlaşma belirtileri gösterdiğini ifade etti. Bununla beraber yazımızın yazıldığı an itibarı ile 59.300 dolardan işlem gören BTC, yaşadığı gerilemeye rağmen analistin boğa beklentisini devam ettirmesine engel olmadı.

McGlone’a ek olarak Lark Davis de bir tweet’te benzer bir iyimserliği yineledi ve 2022’ye kadar çok fazla oynaklıkla çok iyi bir yükselmenin devam edeceğine inandığını belirtti.

Öte yandan PlanB gibi isimler de bu ay sonuna kadar 90.000 dolar üzerindeki fiyat tahminlerini yinelemeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu