Bitcoin

Ünlü Analist Bu Hafta Bitcoin (BTC) İçin Müjdeyi Verdi!

Bennett, BTC için bu hafta %30 yükseliş bekliyor.

Kripto para sektörü, lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) toparlanması ve 43.000 dolar üzerine iğne atması ile aslında yeniden kendine gelmiş gibi gözüküyor. BTC an itibarıyla 42.500 dolar seviyelerinden işlem görüyor olsa da hafta sonu yaşanan hareketlilik birçok analistin tahminlerini yenilemesini sağladı ve Justin Bennett da bunlardan birisi oldu.

İlgili Haber
Ünlü Analist: "Bitcoin İyi Görünüyor Ancak Yakında Asıl Bu Altcoin Manşetleri Süsleyecek!"

Justin Bennett, 50.000 Doları Hedefliyor

Popüler kripto para analisti Bennett, yeni yayınladığı videosunda BTC’nin fiyat hareketlerine baktığını ve önümüzdeki günlerde veya haftalarda %20 ila %30 ralli görülebileceğini ifade etti. Bennett, 2021’in başlarından beri BTC’nin ciddi bir fiyat düşüşü, oradan sonra ise sert bir yükseliş gördüğünü ve bu hareketin tekrarlanacağını düşündüğünü aktardı.

2021’in başlarından beri fiyatın likidasyon mumunun altına hızlı bir iniş yaptığını ve daha sonra daha hızlı bir şekilde yükselişe geçtiğini gördük. Bu olay her yaşandığında yükseliş de gecikmedi. BTC’nin bu olay her yaşandığında sergilediği fiyat hareketinin ortalaması %63 civarında oldu. En düşüğü ise Nisan ayındaki %27’lik yükseliş oldu.”

Bennett tam olarak bu sebeple aslında en az %30’luk bir hareket bekliyor ve bunun Nisan ayındaki hareketliliği aratmayacağını düşünüyor. Bennett’a göre buradan sonraki hedef önce 50.000 dolar, devamında 55.000 dolar olacak.

Analist bunun için ise konsolidasyonun bitmesi ve BTC’nin ilk olarak 45.600 dolar seviyesini kırması gerektiğini vurguladı. Ünlü ismin 2022 yılı tahminleri ise yükseliş odaklı gibi gözüküyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mnbvb13

Tamam da btc kendisimi milyar dolar yatıracak da bir roketleme gelecek ?

Anonim

Sana al dıyo sen alınca ben satayım dıyo başka türlü nasıl kazanıyor saniyon


Başa dön tuşu