CardanoHaberlerPolkadot

Ünlü Analist, Bu İki Altcoin İçin Rekor Bekliyor!

Capo, iki kripto para birimi için rekor bir yükseliş bekliyor.

Kripto para piyasası hala kızıl görünümünü yeşile tam olarak çeviremedi ve Bitcoin (BTC) 33.000 dolar bandında cebelleşiyor. Bitcoin fiyatının verdiği bu mücadele ise altcoinleri baskılamaya devam ediyor.

Son dönmede Axie Infinity ve Small Love Potion dışındaki altcoinler neredeyse yerlerinde saydı ve istisnalar dışında piyasa kan ağlamaya devam etti. Ünlü bir kripto para analisti ise bu durumun değişebileceğini düşünerek rekor beklediği iki altcoini paylaştı.

SAND ve PHA, Rekora Hazırlanıyor

Ünlü kripto para analisti Capo, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında özellikle gizlilik odaklı Phala Network’e (PHA) dikkat ettiğini ve bundan ciddi bir yükseliş beklediğini ifade etti. Analist, PHA’nın %65 bir yükseliş elde etmesini beklediğini vurgulayarak bunun BTC karşısında 0.0000038  SATS seviyesine kadar çıkabileceğini düşündüğünü ifade etti.

Analistin rekor beklediği ve dikkat çektiği bir diğer altcoin ise The Sandbox (SAND) oldu. The Sandbox’ın Bitcoin karşısında %207 gibi inanılmaz bir yükseliş elde etmesini bekleyen analist, bunun tüm zamanların rekoruna ulaşacağını düşünmekte. Capo’nun yükseliş beklediği altcoinler ise sadece bunlarla sınırlı değil.

Ünlü analist, kısa süre içerisinde Polkadot, Chainlink ve Cardano için de yükseliş bekliyor. Özellikle Chainlink fiyatının tüm zamanların rekoruna kadar yükselmesini beklediğini vurgulayan ünlü analist, ADA için de Alonzo güncellemesi ile beraber yükseliş beklentisi içerisine girdi.

Analist, Bitcoin hakkında yaptığı yorumunda ise 38.000 doların kritik olduğunu ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu