coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Analist, Bu Üç Altcoine Dikkat Çekti! İşte Detaylar!..

Ünlü Analist, Bu Üç Altcoine Dikkat Çekti! İşte Detaylar!..

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in güçlü artışının ardından hareketlenen piyasa verileri değişkenlik gösteriyor. Hacimsiz altcoinler bu güçlü yükselişin ardından hızla değer kaybederken hacmi yüksek olanlar Bitcoin’le beraber değer kazanmayı sürdürüyorlar.

Birçok ünlü isim altcoin sezonunun kapandığı yönünde yorum yaparken ünlü kripto para analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in son fiyat hareketinin piyasadaki yükseliş eğilimini arttıracağını ifade etti.

Bitcoin için her şeyin yolunda olduğu yorumunu yapan Merten, BTC’nin umulan yükselişi kaydettiğini ve 2017’den beri süregelen direnç seviyesinden ayrılarak nisan ayından beri konsolidasyona başlandığını ve bunun son derece önemli olduğunu ifade etti.

Bu Altcoinlere Dikkat!

Ethereum, XRP ve Litecoin hakkında da konuşan Merten, ETH’nin Bitcoin karşısındaki direnci desteklemesi halinde güçlü ve hızlı bir yükseliş yaşayacağını belirtti. Paylaştığı grafiği değerlendirdiğinde gördüğü en önemli şeyin “altın”da olanlarla aynı olduğunu ifade eden ünlü isim, artan bir üçgenden kopulduğunu, önceki direnç seviyesine kadar görülen bir düzeltme olduğunu ve bu seviyenin desteklendiğini belirtti.

Ripple’ın XRP’sini değerlendirerek yorumlarına devam eden analist, ünlü kripto değerin küçük fiyat hareketleriyle yoluna devam ettiğini ancak uzun vadede yukarı yönlü güçlü bir yükseliş kaydedeceğini belirtti.

Litecoin’de Güçlü Yükselişe Hazır Olun!

Litecoin’le ilgili ise son derece olumlu konuşan Merten’e göre en değerli 8. kripto para biriminin genel gidişatına bakıldığında harika bir tablo görülüyor.

8. en

LTC’nin halihazırda bulunduğu düşük aralığın fiyatların geri dönmesi halinde birkaç hafta daha kayıp yaşayabileceğini ancak nihayetinde güçlü bir yükseliş hareketiyle karşılaşılacağını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları