AltcoinBitcoin

Ünlü Analist Duyurdu: Bu 3 Altcoin, Bitcoin’den Sonra Patlamaya Hazır Olabilir

Flood, dikkat çeken 3 altcoini duyurdu.

Twitter’da en çok takip edilen Bitcoin (BTC) analistlerinden Flood, altcoinler hakkında yeni bir açıklamada bulundu. Flood, daha önce Bitcoin düşüşüne rağmen yatırımcıları uyarmış ve bunun aslında alım fırsatı olduğunu belirtmişti. Haklı çıktığı bir kez daha ortaya çıkan analist, şimdi ise üç altcoine dikkat çekti.

Verdiği 4 Altcoin Hedefi Gerçekleşti

Analistin şubat ayı sonunda yaptığı açıklamada verdiği WTB, DOT, SOL ve SUSHI hedeflerinin hepsi fazlasıyla gerçekleşti. 4 altcoinin 3 tanesi tüm zamanların rekorunu kırdı. Bu da Flood’un yaptığı açıklamaların çok daha dikkat çekici olmasını sağlıyor.

Analist, yeni yaptığı açıklamasında ise portföyüne Solana (SOL), Synthetix (SNX) ve AAVE eklediğini belirtti. Bu eklemeleri FTT’den elde ettiği kazanç ile yaptığını belirten başarılı isim, DeFi sektörünün yükselişinin hala durmadığını ifade etti. Aslında DeFi sektörü son dönemde neredeyse her kanattan yükseliş yaşıyor.

Ethereum ağındaki ölçeklenebilirlik sorunu yatırımcıları Binance Smart Chain, Cardano veya Polkadot gibi alternatiflere itti. özellikle BSC ağındaki yeni projeler ve alternatifler ise yatırımcılara ek seçenekler sunmakta. Flood’un değindiği Solana da aslında bunlarla aynı statüde bir kripto para projesi. FTX kripto para borsasının blockchain ağının temel kripto parası olan SOL, bu sayede son 1 yılda sansasyonel bir yükseliş elde etti.

Analistin 2021 yılı için verdiği hedeflerden bazılarının ise BTC fiyatının yıl boyunca 50.000 dolar üzerinde kalması, SNX’in 25 dolar üzerine çıkması ve DeFi sektörünün genel değerinin 100 milyar doların üzerine çıkması olarak görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu