AnalizEthereum

Ünlü Analist, Ethereum (ETH) İçin Bu Seviyeye Dikkat Çekti!

Ethereum yatırımcılarının dikkat etmesi gereken seviye ne? Detaylar haberimizde...

En değerli 2. kripto para birimi Ethereum, Bitcoin’in yükselişiyle biraz hareketlenerek 390 doları görmüş, kısa süreli de olsa yatırımcılarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Ancak son 24 saatte bir miktar düşüş kaydeden ETH an itibarı ile 366 dolardan işlem görüyor.

Birçok analistin hiç de iyi yorumlar yapmadığı Ethereum ile ilgili konuşan analist Flood ünlü kripto değer için büyük önem arz eden seviyeyi açıkladı.

Analiste göre ETH 350 dolarlık seviyenin altını görürse %25’lik bir düşüşü de beraberinde getirebilir. İşin kötü yanı bu düşüş sadece ETH için değil, DeFi’de yer alan 70 altcoinde daha görülebilir. Söz konusu düşüşün gelmesi ise ETH fiyatının 300 doların altına inmesi anlamına geliyor. Bu da 200 dolarlık psikolojik sınıra geri dönülmesi endişelerini beraberinde getiriyor. Şimdi gözler söz konusu sınırda!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu