Bitcoin

Ünlü Analist, Kritik Tarih Hakkında Konuştu: Bitcoin ve Altcoinler Buna Hazır mı?

"Yeni yıl rallisi" kapıda!

Kripto para sektörü, lider kripto para birimi Bitcoin’in 69.000 dolardan sert bir düşüş yaşamasından beri eskisi kadar “yeşil” değil. Kripto para sektörü genelindeki düşüş son hızıyla devam ederken ünlü bir kripto para analisti ise bunun yakında bozulabileceğini belirtti.

Bitcoin, Yükseliş İçin Beklemede

Ünlü kripto para analisti Light, Twitter ve kendi kanalı üzerinden yaptığı açıklamada BTC fiyatını 42.000 dolara kadar çeken satış baskısı hakkında konuştu. Light’ın görüşlerine göre birçok yatırımcı tüm zamanların rekorundan sonra satış yapmaya başladı. Ancak Light yükselişin burada bitmediğini düşünüyor:

İnsanlar yine de tamamen iyimser konumda ve fiyat düşüş yaşasa da bunun yükselmeye devam etmesini bekleyebiliriz.”

Analist, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında 2021 yılından sonra ciddi bir fonlama ve parasal bolluk olduğunu, bunun da BTC için her türlü yükseliş meşalesini tekrar yakacağını vurguladı.

BTC için likidinin azaldığını ve aşırı kaldıraç kullananların işlemlerinin temizlendiğini belirten analist, artık yükseliş bekliyor. Açık pozisyonlara bakıldığında satış odaklı verileri rekor kırdığını ifade eden analist, büyük oyuncuların ise diplerden alım yaparak tekrar 60.000 doları hedefleyebileceğini hatırlattı.

Asya piyasalarının satışa devam ettiğini ve gelen yeni yıl ile bunun durup, alımların artacağını hatırlatan analist, büyük bir ralli bekliyor. Net hedef vermeyen analist, Çin yeni yılı ve genel olarak yeni yıl tatili ile piyasalarda olumlu bir hareketlenme olacağından neredeyse emin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu