Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Analist Merten'den Bitcoin (BTC) İle İlgili Son Durum Açıklaması!

Ünlü Analist Merten’den Bitcoin (BTC) İle İlgili Son Durum Açıklaması!

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 45.000 dolar seviyesine kadar yükseldikten sonra beklendiği gibi burada kalmayı başaramadı.

BTC fiyatı özellikle olası bir savaş tehlikesi ve FED’in faiz arttıracağı beklentisi ile yeniden sert bir düşüş yaşadı. BTC fiyatı an itibarıyla 42.000 doların altından işlem görüyor olsa da ünlü bir kripto para analistinin yükseliş umutları bitmedi.

İlgili Haber
Bitcoin'de Bu Hafta Gündem FED! Tutanaklar Ne Zaman Yayımlanacak?

BTC, Yükseliş Şansını Kaybetmedi

509.000 abonesine seslenen ünlü kripto para analisti ve DataDash kanalı sunucusu Nicholas Merten, umutları tazeledi. Merten, BTC’nin yakında bir ralli yaşayacağına dair sinyal verdiğini ve boğaların yeniden ayıları alt edeceğini belirtti.

Şu an devam eden oldukça ilginç bir teknik görünüm var ve bu aslında boğaların liderlik ettiğini gösteriyor. Yatay konsolidasyonun sizi aldatmasına inanmayın ve bunun ayı piyasası olduğunu düşünmeyin.

Sizinle net olmak istiyorum, kripto para sektöründe ayı piyasası olarak adlandırılan şey %50 düşüşün üzerinde, %70, %80, %90 bandında bir düşüştür. Kripto paralar gibi varlıklar için ayı piyasası budur.”

Bitcoin’in 2021 yılında ciddi depremler yaşadığını ve 2022’ye de sarsıntılı başladığını ifade eden analist, buna rağmen dip noktanın görüldüğünü vurguladı.

Ünlü analist tarihsel grafikteki fiyat hareketlerini göstererek yaptığı tahmininde BTC’nin bu yılın sonlarına doğru rekor tazeleyeceğini ifade etti. Analiste göre bu yıl 200.000 dolar seviyesi görülebilir ve BTC’nin toplam piyasa değeri 4 trilyon doların üzerine çıkabilir.

Bu da %385’lik bir yükseliş anlamına geliyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları