AnalizSolana

Ünlü Analist Öngördü: Solana Yeni Yılın İlk Çeyreğinde Uçacak!

Ethereum'un en güçlü rakibi son zamanlardaki kötü gidişatını tersine çevirebilecek mi? İşte detaylar!

Yatırımcısına son derece güzel kazançlar elde ettiren ve hala birçoklarının gözdesi olan Solana (SOL) yılın son günlerinde kendisinden beklenen performansı gösteremiyor.

Ethereum’un en güçlü rakiplerinden olan Sol hakkında değerlendirmelerde bulunan ünlü analist Smart Contracter, son yaptığı paylaşımda gözde altcoinin düşüşünü ve bundan sonraki yol haritasını çizdi.

2018’in ayı piyasasının dip seviyesini nokta atışı tahmin eden analistin o dönemden beri sıkı bir takipçi grubu var. Ünlü analist tahminlerini Ralph Nelson Elliott tarafından 1920’lerde “tekrarlayan, fraktal dalga kalıplarını” gözlemledikten ve tanımladıktan sonra geliştirilen Elliott Wave teorisine dayandırarak gerçekleştiriyor.

Söz konusu fraktala göre değerlendirmelerde bulunan Smart Contracter, Twitter’da yapmış olduğu bir paylaşımda Solana’nın en yüksek seviyelerden aşağı doğru düşüşünü tetikleyen 3 dalga hareketinden bahsetti.

Twitter’da yaklaşık olarak 200.000 takipçisi olan ünlü analist, Solana fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesinden yeni bir seviyeye fırlamasını bekliyor!

Elliott Teorisi’ne göre ünlü kripto para biriminin fiyatının dalga iki düzeltici aşamayı tamamladığını ve şimdi üçüncü dalga rallisine hazır olduğunu söyleyen Smart Contracter, Solana fiyatının çok yakında güçlü bir patlama yaşayacağını öngörüyor.

Öte yandan Capital CEO’su Zhu Su, Twitter üzerinden firmanın büyük miktarda SOL biriktirdiğini açıkladı.

Ünlü kripto para borsası Kraken ise geçtiğimiz günlerde Solana fiyatının yeni yılın ilk çeyreğine kadar %260’a kadar ralli yapabileceğini öne sürdü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu