Bitcoin

Ünlü Analist, Popüler Altcoinler İçin Dip Noktaları Açıkladı!

Capo'ya göre altcoinler için kritik noktalar bunlar!

Kripto para sektöründe oldukça yakından takip eden ve lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) düşüşünü de önceden bilen analist Capo, şimdi ise piyasada birçok kişinin merak ettiği bir konuya açıklık getirdi.

Capo, BTC de dahil olmak üzere önde gelen kripto para birimlerinin olası değerlerini açıkladı.

BTC, ETH, SOL ve ADA İçin Dip Noktalar

Ünlü analist, takipçilerinden gelen talep doğrultusunda yaptığı açıklamasında BTC, ETH, SOL ve ADA için dip tahminlerini açıkladı.

Analistin dip olarak gördüğü fiyatlar ise özellikle altcoin yatırımcıları için son günlerde çok kritik destek rolü üstlendi.

Capo‘nun BTC henüz 42.000 dolarda tutunurken yaptığı açıklamada lider kripto para birimi için 40.000 doları, Ethereum için 3.000 doları, ADA için 1,02 doları ve SOL için ise 125 doları taban şeklinde gösterdiği görülmekte.

Bitcoin an itibarıyla 42.000 doladan, Ethereum 3.100 dolardan, Solana 136 doladan ve ADA ise 1,16 dolardan işlem görüyor.

Bu da beklenen dip noktaya iğneler atıldığını ortaya koymakta. Capo, potansiyel dip olarak gördüğü hedeflerin altına inilmesi durumunda ise paniğin başlayacağını ima etti.

Kripto para sektörü şu an genel bir düşüş trendinde ve 40.000 doların altına inilmesi bütün altcoinleri alaşağı edebilir.

Tabii ki BTC de böyle bir hareket için ciddi bir satış baskısı görmeli. Mevcut satış baskısı ise Çarşamba günü Federal Rezerv tarafından yapılacak açıklamalar ile gelebilir gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu