AnalizXRP

Ünlü Analist Ripple (XRP) Yükselişi İçin Boğaları Sahneye Davet Etti!

Analiste göre bu fraktal son görüldüğünde XRP değeri yüzde 87'lik düşüş kaydetmişti.

Hafta sonu kaydettiği yükselişle 0,3260 dolara ulaşan Ripple (XRP) yakalamış olduğu müthiş rallinin akabinde 0,24 doları test ederek geri döndü. An itibarı ile 0.307 dolardan işlem gören 3. en değerli kripto para birimi temmuz ayında yüzde 45’in üzerinde yükseliş gösterdi. Esasında bu yükselişin mimarı Ripple boğaları oldu.

Kripto para analisti Tony Spilotro’ya göre Ripple’ı neredeyse %80’lik güçlü bir düşüşten kurtarmak için boğalarının üzerine büyük görev düşüyor.

Bilindiği gibi yaklaşık 2 yıldır son derece kötü bir performans sergileyen XRP, Ripple’ın yaptığı onlarca yeni ortaklığa -toplamda 300’u aşkın- rağmen hala kendisinden beklenen yükselişi kaydedememişti. Bu da birçok yatırımcının XRP hayallerini suya düşürmüştü. Ancak XRP herkesi şaşırtarak geçen hafta müthiş bir yükseliş yakaladı ve yeniden 3.lüğe yerleşerek Tether’ı gölgede bırakmayı başardı. Bu yükselişle haftalık ROI’daki tüm değerlerin en iyisi olmayı başaran XRP, kaybettiği itibarını yeniden kazanarak bakışları yeniden üzerinde topladı.

Söz konusu yükselişle 0,30 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkan XRP fiyatı, Göreceli Güç Endeksi’nde görülen düşüş trendine karşı ayakta kalabilmek için boğalara muhtaç durumda. Çünkü bu fraktal en son görüldüğünde XRP dolar karşısında %87 oranında düşüş kaydetmişti. Öyle ki boğalar gereken baskıyı gerçekleştiremezlerse ayılar yeniden sahneye çıkabilir. Bu da XRP için kaçınılmaz bir düşüş trendine yol açabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu