BitcoinEthereum

Ünlü Analist Scott Melker, Bu Altcoinler İçin Büyük Bir Ralli Bekliyor!

Melker, yükseliş beklediği altcoinleri açıkladı!

595.000’den fazla takipçisi bulunan ünlü kripto para analisti Scott Melker, Bitcoin’in (BTC) hareketlendiği şu dakikalarda yükseliş beklediği altcoinleri açıkladı.

Bitcoin Değil, Bu Altcoinler Önemli

BTC fiyatı kısa süre önce yeniden 52.000 doların üzerini gördü ve bunun ilerleyen günlerde birkaç altcoini hareketlendirmesi bekleniyor.

Melker, 595.000 takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında yükseliş beklediği ilk altcoinin ise Polygon (MATIC) olduğunu belirtti.

Analist, L1 odaklı bu projenin 1,79 doların üzerini hedeflediğini vurguladı ve önemli bir yükseliş yüzdesi verdi.

Analistin listesindeki bir diğer altcoin ise Serum (SRM) oldu. Melker, SRM’nin aynı MATIC gibi bir anda hareketlenmesini bekliyor. Analistin yükseliş tahmini oranı ise %50’nin üzerinde ve hedef 13 dolar.

Melker, devamında ise merkeziyetsiz cross-chain para transfer protokolü Kava.io’ya (KAVA) değindi. Ünlü isme göre KAVA fiyatı %46 yükselişe hazırlanıyor ve hedef 10 dolar seviyeleri.

Tezos (XTZ) yakın zamanda rekor kırsa da ünlü analist. bunun önemli bir direnci yine kıracağını ve artık limit olmadan yükselmeye devam edeceğini belirtti. Analiste göre 8,40 dolar direnci bir hayli önemli ve bunun kırılması her şeyi değiştirebilir.

Şu an için top 10 içerisine bakıldığında en çok yükselenin ise Bitcoin olduğu görülüyor. BTC devamındaki altcoinlerin ise “ezildiği” ve BTC yükselirken insanların BTC almak için altcoin satışı yaptığı görülmekte. Top 10 içerisinde yeşil kalan ikinci kripto para birimi ise DOGE oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

yalancının


Başa dön tuşu