AltcoinAnalizBitcoin

Ünlü Analist Selcoin, “Yatırımda Makul Seviyeler Aramakla Bulunmaz Ama Bulanlar Arayanlardır!”

Piyasa değerlendirmesi yapan analist, "Beklemeyi göze alan, her yatırım aracında kazançlı çıkar!" diyerek uzun vadeli beklemenin önemini bir kez daha vurguladı.

Ünlü Türk kripto para analisti Selcoin, bu haftaki piyasa değerlendirme videosunu “ALTIN VE GÜMÜŞ LOBİSİ!! 480’DEN GRAM ALTIN ALANLAR!! ORTALAMA ENFLASYON DETAYI!” başlığı altında yayınladı. Söze FED’in perşembe günkü toplantısıyla başlayan analist, toplantıda çıkan kararları değerlendirdi. FED’in %2 enflasyon beklendiğini ve dahası enflasyon dalgalanmasına izin verileceğini belirten Selcoin, söz konusu toplantıdan enflasyonu önlemeye yönelik herhangi bir kararın çıkmamasını altın ve gümüşün lehine bir hareket olarak değerlendirdi ve enflasyonla ilgili net olmayan ifadelerin altın ve gümüşü patlatabileceğini belirtti.

Gram altında destek seviyesinin birkaç kez test edildiğini belirten analist, mevcut görünümde yükseliş yönünde zorlamanın devam ettiğini, 465 seviyesinin gram altın için direnç olduğunu ifade ederek henüz bu seviyenin üzerine çıkılamadığını ancak orta ve uzun vadeli yatırımcıların rahat olması gerektiğini belirtti. Öte yandan gram altında yükseliş beklentisi olduğunu ifade etti.

Gümüşün orta ve uzun vadeli yatırımlar için uygun olduğunu, altın ile gümüşün beraber yeni bir yükseliş trendini başlatabileceğini, gümüş için kısa vadede bu sert yükselişin yaşanabileceğini belirtti.

Dolarda ise 7.28 – 7.30’un önemli bir destek olduğunu ifade eden analist, 7.28’in altında bir kapanış gerçekleşirse 7.10’lara kadar küçük bir düşüş yaşanabileceğini bunun da fırsatı yakalayanlar için kazanç getirebileceğini ifade etti. Dolarda yukarı yönlü beklentisinin devam ettiğini belirtti.

Söze kripto paralarla devam eden Selcoin, Bitcoin’de ve altcoinlerdeki gevşeme beklentisinin sürdüğünü ve düşüş ya da tutunma eğiliminin devam ettiğini belirtti.

2.5 trilyon dolarlık portföyü bulunan Fidelity’nin yatırımcılarına resmen Bitcoin fonları sunmaya başladığını ifade eden analist, genel olarak tüm altcoinlerin gevşemeye devam edeceğini kısa vadede Bitcoin’in 10 bin dolara gevşeme ihtimalinin bulunduğunu belirtti.

Ünlü analistin söz konusu videosundaki ayrıntıların devamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu