AltcoinAnalizHaberler

Ünlü Analiste Göre Bu Altcoin En İyi 100 Kripto Arasında En İyi Performansı Gösterebilir!

Analistin Binance Coin (BNB) ve Cronos'un (CRO) izinden gittiğini söylediği altcoin hangisi?

Popüler kripto tüccarı Kevin Svenson, KuCoin token (KCS) hakkında iddialı tahminlerde bulundu.

Analist, söz konusu düşük ölçekli altcoinin beklenmedik bir şekilde ivme kaydederek piyasa değerine göre en değerli 25 kripto para birimi arasında yer alabileceğini söylüyor.

An itibarı ile CoinMarketCap’te en değerli kriptolar arasında 67. sırada bulunan KuCoin tokenın yavaş yavaş hacim kazanmaya başladığını belirten analist, tokenın şu anda ilk 100’de yer alan coinler arasında en iyi performans gösteren varlık olacağını öngörüyor.

KuCoin token’ın (KCS) Binance Coin (BNB) ve Cronos’un (CRO) izinden gittiğini belirten Svenson,

KuCoin token, Kasım 2021’den bu yana tüm düşüş trendi boyunca en güçlü varlıklardan biriydi. BTC’ye karşı yükseldi ve değerini korudu… Bu yüzden KCS’nin olası bir boğa döngüsünde neler yapabileceğini hayal edin.

dedi.

KuCoin, Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilmiş borsaya özgü bir belirteçtir. KuCoin’in yerel belirteci olan KCS, işlem ücretlerini azaltarak ve sahiplerini ödüllendirerek ağa katılımı teşvik etmek için kullanılmaktadır.

KuCoin haberimizin yazıldığı sırada 21.17 dolardan işlem görüyor ve son 7 günde yaklaşık %14 artış yakalamış durumda.

Analist, bu ayın başlarında katman-2 protokolü Loopring (LRC) için de bir fiyat sıçraması öngörüsünde bulunmuştu. LRC’nin fiyat artışı, tam da bu öngörünün ardından gelmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu