Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Analiste Göre Bu İki Kripto Para Harekete Geçebilir!

Ünlü Analiste Göre Bu İki Kripto Para Harekete Geçebilir!

Takip et

Kripto para sektörünün en önemli analistlerinden birisi olan Justin Bennett, Aralık ayında altcoinlerin nefesini daha çok hissedebileceğimizi belirtti.

Bennett, özellikle lider kripto para birimi Bitcoin’in toparlanmasından sonra altcoinlerin şiddetli bir yükseliş elde etmesini bekliyor.

DOGE ve ETH, Kırılma Noktasında

Bu yükseliş senaryosunda başrolde ise ünlü analiste göre Ethereum ve Dogecoin yer alabilir. Analist, 91.000 Twitter takipçsiine yönelik yaptığı açıklamasında ABD Dolar endeksinin aslında aralık ayında düşmesini beklediğini belirtti.

Bunun ise tabii ki kripto para birimleri için olumlu bir sinyal olduğu biliniyor.

Bennett’a göre daha zayıf bir DXY, daha güçlü bir kripto para sektörü demek ve altcoinler burada liderlik elde edebilir.

DXY’nin 95,80 altında kapanış yapması ile altcoinlerin hareketleneceğini belirten analist özellikle cuma günkü kapanışa işaret etti.

Bennett buna ek olarak kripto para sektörünün toplam piyasa değerini izleyen TOTAL endeksine de vurgu yaparak bunun büyük bir takoz formasyonunda olduğunu ve bitiş ile rekor yükseliş gelebileceğini belirtti.

RSI’nin düşüş baskısını arttırdığını ancak bunun sönebileceğini hatırlatan analist, önümüzdeki ay Ethereum’un rekor kırabileceğini ima etti.

ETH’nin kırılma noktasına geldiğini belirten analist, rekor bir fiyat bekliyor. DOGE için ise 0,25 dolar direncinin kırılması ile 0,75 doların görülebileceğini ifade eden analist, DOGE kırılma noktasında diyerek bu rallinin ne kadar şiddetli olabileceğini ima etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları