BitcoinLitecoin

Ünlü Analiste Göre Litecoin Madencilik Faaliyetlerindeki Tıkanma En Çok Bitcoin’e Yarayacak

Bitcoin yeni bir rallinin eşiğinde olabilir.

Litecoin ağında yaşanan madencilik hareketleri Willy Woo tarafından Bitcoin açısından son derece olumlu bir durum olarak değerlendirildi. Ünlü analiste göre Litecoin’in yaşadığı 6 aylık fiyat düşüklüğünün ardından madencilik çalışmalarının zorlaşması en çok Bitcoin’e yaradı.

Litecoin geçen sene bu zamana kadarki en büyük zorluk düşüşünü yaşayarak 16 milyon seviyesinden 4.7 milyon seviyesine indi ve şu an tekrar hareketlenerek 5.1 milyona yükseldi. Woo’ya göre işte tam da bu noktada Litecoin ağında yaşanacak zorluk artışı Bitcoin için güzel bir rallinin habercisi.

Woo, Yorumlarını 2018’deki Bitcoin Ralli Sürecinin Temeline Oturtuyor

2018’i düşüşlerle geçiren Litecoin, geçen seneyi güzel bir tabloyla kapatırken -ki bu tırmanış 32 dolardan 141 dolara kadar yükseliş şeklinde yaşandı- bu yükselişten 14 bin doları gören rallisiyle kazançlı çıkan Bitcoin, Woo’ya göre yeniden aynı talihli sürecin eşiğinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu