EthereumHaberler

Ünlü Analistin Ethereum Tahmini Dudak Uçuklattı!

Merten, Ethereum için rekor bekliyor.

Ünlü kripto para analisti Nicholas Merten, yaptığı en güncel açıklamasında toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) için oldukça iyimser konuştu. Birçok analist şu an boğa piyasasının bittiğini ve düşüşün başlamak üzere olduğunu düşünse de Merten henüz noktalanmayan bir yükseliş olduğunu düşünmekte.

ETH, 20.000 Doları Görecek

Analist, DataDash kanalında yaptığı açıklamasında 457.000 takipçisine yönelik ETH tahminlerini yayınladı. Analiste göre Ethereum fiyatı bu boğa piyasası noktalanmadan 20.000 dolar seviyesinin üzerine kadar çıkacak ve %325 daha yükseliş elde edecek.

“Ethereum için her şey mükemmel ilerlerse ve ETH 2.0 başarılı bir şekilde piyasaya sürülürse, insanlar roll-up ağlarını kullanır ve zk ile optimistic teknolojileri ön planda olursa, 20.000 dolarlık ETH fiyatını bu dönemde görebiliriz. Bunun ne kadar çılgınca geldiğinin farkındayım ancak algoritmik grafiğe baktığınızda bu tarz yükselişleri daha önce de gördüğümüzü anlayabilirsiniz.”

Optimistic ve Arbitrum gibi roll-up ağları kesinlikle Ethereum ağındaki işlem ücretlerini önemli ölçüde düşürüyor ve analiste göre bu nokta temel bir yükseliş faktörü olacak.

Ethereum an itibarıyla 4.500 dolardan işlem görüyor ve analistin ifade ettiği noktaya gelinmesi için aslında Bitcoin’in de 200.000 dolara ulaşması gerekiyor gibi gözüküyor ancak BTC’nin yükseliş yaşamasından önce ETH’nin böyle bir rekor kırması ise pek olası gözükmüyor. Bu durumda da bütün piyasanın aslında ETH’yi takip etmesi gerekmekte.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu