AltcoinAnaliz

Ünlü Analistin Eylül Ayında Yükselişe Geçmesini Beklediği Altcoinler Hangileri?

Analiste göre bu altcoinler yatırımcısının yüzünü güldürebilir.

Bazı analistlere göre Bitcoin ve altcoinlerdeki gevşeme devam edecekken ünlü analist Crypto Michael, bu konuda çok da kötümser düşünmediğini belirterek eylül ayında yükselişe geçmesini beklediği 5 altcoini takipçileriyle paylaştı.

Ontology (ONT), Wanchain (WAN), Celer Network (CELR), Troy (TROY) ve Curve DAO Token’ı (CRV) ayrı ayrı değerlendirdiği yeni YouTube videosunda konuşan analist, ONT’nin 100 ve 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde olduğunu ve halihazırda son direnç bölgesinde bulunulduğunu belirterek bu direnç bölgesinin aşılması halinde 1.000 ve 1.200 satoshinin görüleceğini belirtti.

Söze Wanchain (WAN) ile devam eden analist, söz konusu altcoinin yükselişe devam edebilmesi için 2.900 ile 3.100 satoshi arasındaki bölgenin tutulması gerektiğini ifade etti. Öte yandan Wanchain’in 4.100 satoshi desteği ve kırılma direncine tutunması halinde WAN/BTC’nin 5.000 ile 6.200 satoshilik hedefe ulaşabileceğini belirtti.

Celer Network’ün (CELR) ise direnç noktasının bir tık altında konsolide olduğunu belirten Crypto Michael, bu altcoinde patlama beklediğini belirtti.

Değerlendirmelerine Troy (TROY) ile devam eden usta analist, Troy’un 55 satoshi civarındaki kilit desteğini tutmaya devam etmesi halinde paritenin yükselişte kalacağını belirtti. Bunun devamında bir sonraki hedefin 107 ve 145 satoshi olabileceğini sözlerine ekledi.

Son olarak yükselişe geçmesini beklediği 5. altcoin olan Curve DAO Token’ı (CRV) ele alan ünlü isim, CRV’nin 2 katı değer kazanacağını belirtti. 2.900 satoshilik destek direnç seviyesinin fiyatı 4.100 ila 6.000 satoshilik bölgeye taşıyacağını belirterek değerlendirmelerini tamamladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu