Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analistlerin Dudak Uçuklatan Bitcoin Tahminleri Devam Ediyor!

Ünlü Analistlerin Dudak Uçuklatan Bitcoin Tahminleri Devam Ediyor!

Takip et

An itibarı ile 9.100 doların altında işlem gören Bitcoin’in bir süredir içinde bulunduğu inişli çıkışlı tablo birçok analist için fırtına öncesi sessizlik anlamına geliyor. Bazıları daha makul tahminlerde bulunurken Max Keiser, PlanB ya da Big Cheds gibi isimler çok daha dudak uçuklatıcı tahminlerde bulunuyorlar.

Ünlü analist Big Cheds Bitcoin’in şu sıralar çılgın bir boğa sezonuna hazırlandığını ve 27,000 dolara seviyesini görebileceğimizi iddia etti. Bilindiği gibi yakın bir zamanda PlanB 228 bin dolarlık tahminde bulunmuş, Keiser ise çıtayı daha da yükselterek 400 bin hatta 500 bin dolar seviyelerinin mümkün olabileceğini dile getirmişti.

İlgili Haber
Bitcoin'de Güçlü Boğa Sinyalleri Görülüyor! 20, 100 Hatta 500 Bin Dolar Seviyeleri Mümkün Mü?

Tahminini aylık fiyatlar üzerinden gerçekleştiren Big Cheds, son paylaştığı grafikle uzun vadeli bir fiyat analizi yaptı. Söz konusu analize göre Bitcoin “yükselen bayrak formu”nda yer alıyor ve kısa bir süre sonra bu form kırılacak, BTC 3 katı bir fiyat artışı yaşayarak 27.000 dolar seviyesini görecek.

Söz konusu analistlerin haricinde Blockstream’in genel müdürü Adam Back de ünlü kripto değerin içinde bulunduğu kötü gidişata rağmen tek gerçek kripto para biriminin Bitcoin olduğunu dile getirdi. Şu sıralar altcoinlerin bazılarının Bitcoin’e karşı zafer kazandığını iddia edenlere rağmen bunun gelip geçici bir ralli olduğunu düşünenler arasında Back de yer alıyor. Hatırlanacak olursa Back, geçen ayın başında yaptığı dudak uçuklatan Bitcoin tahminiyle ünlü kripto değerin 5 yıl içerisinde 300.000 doları göreceğini iddia etmişti.

Bu noktada Max Keiser, Big Cheds ve PlanB ile benzer görüşleri paylaşan Back gibi isimler Bitcoin yatırımcılarını memnun edecek açıklamalar yaparak piyasanın sürekli canlı kalmasını sağlıyorlar. Bakalım adı geçen analistlerin iddia ettikleri fiyatları görebilecek miyiz?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları