Dogecoin

Ünlü Analistten Beklenen Dogecoin (DOGE) Açıklaması: Bu Yükselişe Hazır Olun

Scott Melker, DOGE için yükseliş bekliyor.

Ünlü kripto para analisti ve yatırımcı Scott Melker, son dönemde Elon Musk’ın bile fiyat üzerinde etkisinin kalmadığı Dogecoin (DOGE) hakkında açıklamalarda bulundu.

Elon Musk’ın bir şaka kripto para birimini dünyanın en büyük kripto para birimlerinden birisi yapması, ne yazık ki bunun düşüşlerden etkilenmesinin önüne geçemiyor. DOGE, 0,72 dolar seviyesine kadar ulaşarak rekor kırsa da devamında 0,24 dolar seviyesine çekildi.

Geçtiğimiz hafta Elon Musk’ın DOGE hakkında attığı tweetlere rağmen ise fiyat bir türlü eski performansını sergileyemedi ve birçok ünlü isim artık Musk’ın piyasa üzerindeki etkisini kaybettiğini vurgulamaya başladı. Ünlü analist Scott Melker ise bu etki kaybolsa da DOGE fiyatının önemli bir yükselişe gebe olduğunu vurguladı.

DOGE İçin Fiyat Hedefi

Melker, 500.000 takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında DOGE’un 0,26 dolar direncini kırması durumunda %58 yükseliş elde edip 0,38 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini düşündüğünü ifade etti. Melker buna rağmen söz konusu kırılımın kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesi gerektiğini ve aksi taktirde fırsatın kaçacağını da düşünüyor.

Melker, bunun olası bir pozitif flama formasyonu olduğunu vurgulayarak hedefin 0,38 dolar olduğuna işaret etti. Analist, bu flama formasyonunun genellikle bayram formasyonuna dönüşebildiğini de vurgulayarak aslında kırılım gelmesi durumunda yükselişin çok daha şiddetli olacağına işaret etti.

DOGE fiyatı ise basın saati itibarıyla 0,24 doladan işlem görüyor ve Bitcoin’in 34.891 dolarlık fiyatının yansımalarını yaşıyor. BTC’nin yeniden 36.000 dolar üzerine çıkması ise genel olarak piyasayı ve DOGE’u olumlu etkileyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse

Dogecoin hala ilk on listesinde .tabiki gelecek vadediyor …sadece sabır…ytd

Anonim

Böyle bir beklenti umud ediyoruz da bakalım sonuç ne olur


Başa dön tuşu