BorsaHaberler

Ünlü Analistten Coinbase Uyarısı: İflas Edebilirler!

Peter Brandt, Coinbase'in iflas edebileceğini vurguladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, listelediği her kripto paranın rekor kırmasını sağlaması ile bile sektörün ne kadar önemli bir parçası olduğunu gösteriyor. Şu an için dünyada en çok kripto para kullanıcısına sahip olan Coinbase, kısa süre önce ise halka arz olacağını açıklamıştı. Coinbase’in tahmini değerlemesinin milyarlarca dolar olduğu belirtilirken ünlü bir analist, şirketin yakında iflas bile edeceğini vurguladı.

Peter Brandt, Coinbase’in Eksiklerini Eleştirdi

Peter Brandt konu hakkında yayınladığı açıklamasında Coinbase’in hem kendi eksiklikleri hem de diğer borsaların avantajları nedeniyle dibi görebileceğini ifade etti. Coinbase’in eksilerini kötü müşteri hizmeti, para çekme konusundaki limitler ve yüksek işlem ücretleri olarak sıralayan Brandt, en büyük sorunun ise vadeli işlem platformunda olduğunu belirtti.

Vadeli işlem platformunda satış emirlerinin günlük en düşük seviyenin bile altından işlem gördüğünü belirten Peter Brandt, piyasada bunun duyulmamış bir olay olduğunu vurguladı.

Peter Brandt’ın tweetlerine ise çok fazla yorum geldi. Bir kullanıcı Cardano listelenmesine dikkat çekerek diğer borsalarla Coinbase arasındaki fiyat farkının 0,40 dolar olduğuna dikkat çekti. Coinbase’in müşterileri kandırdığını ima eden Brandt ise kandırmanın ve bilerek bunu saklamanın çok daha büyük sorunlar yaratacağını vurguladı. Brandt’in ifade ettiği bu konu ise alış emirleri ile satış emirleri arasında çok bariz bir fark olması olarak görülüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu