Ethereum

Ünlü Analistten Ethereum Fiyatı Tahmini: Eğer Bu Olursa Büyük Düşüşlere Hazır Olunmalı!

Ethereum fiyatında kilit seviye olarak görülen 350 dolarlık destek seviyesinin altına düşüş yatırımcıları gerdi, analistleri ise açıklama yapmaya teşvik etti.

Ünlü analist Aayush Jindal, lider altcoin olarak tanınan Ethereum hakkında yaptığı açıklamada kilit destek seviyesi olarak görülen 350 dolarlık desteğin altına düşüş olduğunu açıklayarak daha büyük düşüşler olabileceğine ve bu seviyelerin neler olacağına açıklık getirdi.

100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altında seyrettiği belirtilen Ethereum’un özellikle 24 saatlik verilere göre %5 değer kaybedip ardından 340 dolar seviyesi ile biraz toparlanma görmesi özellikle daha büyük düşüş endişelerini gidermeye yeterli olmamış gibi görünüyor.

342 Dolara Dikkat Çekti

Aayush Jindal, ETH’nin eğer ki 342 dolar seviyesinin altına düşerse bu durumda çok daha büyük kayıpların beklenebileceğine, kısa vadede düşüş beklentisinin hakim olduğuna işaret etti.

Özellikle 342-350 dolar seviyelerinin önemine değinen analist, “342 dolara düşüş olmadığı sürece büyük düşüşler olmasını beklemiyorum, eğer ki 342 dolar seviyesi veya altına düşüş olursa daha büyük düşüşler beklenebilir” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu