EthereumHaberlerLitecoin

Ünlü Analistten Ethereum Ve Litecoin Fiyat Tahmini

Kripto para piyasası ile ilgili yorumları dikkatle takip edilen CryptoCapo adlı analist Ethereum için beklediği seviyeyi açıkladı.

Yatırımcılar son dönemde daha önce eşi benzeri görülmemiş bir dönemden geçiyor. Binlerce kripto para birimi yatırımcısı Ethereum ve Bitcoin başta olmak üzere kripto para piyasalarında nasıl gelişmeler olacağını sorguluyor.

Daha önce birçok tahmini doğru çıkan CryptoCapo isimli kripto para birimi analisti, Ethereum fiyatı için önemli açıklamalarda bulundu. CryptoCapo, “Ethereum için buradan bir çağrı yapıyorum; Ethereum fiyatı 800 dolar altına asla düşmeyecek ve ‘gökyüzü’ yani 10.000 dolara kadar ulaşacak!” dedi.

Güçlü bir fiyat tahmini ortaya atan usta analist, “Litecoin fiyatının 1.000 dolara ulaşmasını bekliyorum. Litecoin (LTC) güçlenerek artacak” açıklamasında bulundu.

Özellikle Litecoin tarafına bakıldığı zaman, başlıca kripto paralar rekor seviyelerini geçmiş ya da bir hayli yaklaşmışken LTC’nin 410 dolarlık ATH’sinden oldukça uzakta olması yeni bir patlamanın olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

Oldukça yüksek tahminleri ile gündeme gelen “usta kahin”, bu açıklamalarından dolayı bazı yatırımcıların tepkisini çekmiş olsa da, çok sayıda destekçisi şüphesiz destek veriyor ve geçmişteki başarılı tahminlerinin gelecekte de doğru tahminler yapacağına işaret olduğunu belirtiyorlar.

Yüksek tahminler yapılıyor olsa bile her zaman fiyat düşüşlerinde dip seviyelerden alış yapmak en mantıklı yatırım stratejisidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu