Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Analistten Kripto Para Sektörü İle İlgili "2022" Tahmini: Boğa Bitecek mi?

Ünlü Analistten Kripto Para Sektörü İle İlgili “2022” Tahmini: Boğa Bitecek mi?

Takip et

Kripto para sektörü yılın sonunda oldukça çalkantılı bir dönem yaşıyor ve bunun tamamen küresel ekonomi ile ABD’deki para politikasından etkilendiği söylenebilir.

Federal Rezerv’in faiz arttıracağı ve sıkılaşmayı durduracağı beklentisi, kripto para sektörünü de sarstı ve güçlü ABD doları karşısında Bitcoin de değer kaybetti.

McGlone’dan Önemli BTC ve ETH Açıklaması

Buna rağmen dünyanın en ünlü analistlerinden birisi olan Bloomberg’in tecrübeli ismi Mike McGlone, en son yaptığı açıklamalarda eskisi gibi kripto para devrinin henüz bitmediğini düşünüyor.

McGlone, Bloomberg Intelligence üzerinde yayınladığı yazısında hem Bitcoin hem de Ethereum için rekor bir yükseliş bekliyor.

ABD’nin 2022 yılında düzgün bir regülasyon ile kripto para birimlerini kabulleneceğini ifade eden McGlone, bunun BTC ve ETH için ciddi bir yükseliş getireceğini düşünüyor.

Kripto para birimlerinin, stablecoinlerin ve NFT’lerin devrimsel teknolojiler olduğunu belirten ünlü analist, ABD’li uzmanların da bunu fark edeceğini düşünmekte.

Mevcut finansal kriz birçok ülke ve sektör için zorlu şartlar getirmekte ve McGlone’a göre bu durum kripto paraların deflasyonist yapılarını kendi lehlerine kullanması ile sonuçlanacak.

Bitcoin ile Ethereum’un artık enflasyona karşı bir yapı haline geldiğini belirten analist, bu sayede 2022 yılında yeni bir yükseliş bekliyor.

ABD dolarının yavaş yavaş alım gücünü kaybettiğini vurgulayan analist, insanların da bunu fark edip Bitcoin ve Ethereum almak için sıraya gireceğini düşünmekte. Bu da tahmin edildiği gibi yükseliş ivmesi getirecek.

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

I repeat what I said a month ago, once the pressure on cryptocurrencies is gone, prices will only increase a little bit, until June 2022 bitcoin cannot exceed 80,000 USD.

Anonim

I want to clarify right away, the SEC is definitely not an independent institution, the House of Representatives is definitely not an independent institution, the SEC is never optimistic about regulations, it ignores speculations and manipulations to protect the reputation of the banking sector, especially stablecoins

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları