LitecoinXRP

Ünlü Analistten XRP ve Popüler Bir Altcoin İçin Açıklama: Rekor Geliyor mu?

Michael van de Poppe'den önemli açıklama!

Kripto para sektörünün en ünlü analistlerinden birisi olan Michael van de Poppe, yine oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Analist, son dönemde beklentileri en çok boşa çıkartan iki kripto para birimi için grafik yayınladı. Bunlar ise tahmin edilebileceği gibi dava ile boğuşan XRP ve pabucu dama atılan Litecoin (LTC) oldu.

Litecoin’de Hedef Ne?

Analist, Litecoin’in bu döngüde 1.000 dolara kadar çıkıp çıkamayacağı sorusuna, grafik ile yanıt verdi. Litecoin’in BTC karşısında dipte olduğunu ve ciddi satış yaşandığını belirten Poppe, yükseliş şansının bulunduğunu itiraf etti. 2017 yılında, BTC fiyatının yükselişi ile LTC’nin yükseliş elde ettiğini vurgulayan Poppe, “eski altcoinlerin” yakında büyük bir yükseliş rallisi elde edeceğini açıkladı.

Analist, Litecoin için satışın geldiğini ve artık yükselişin olacağını belirterek “bullish” olduğunu vurguladı. Buna rağmen 1.000 dolar hakkında net bir açıklama yapmayan analist, BTC karşısında ise 0,007 SATS seviyesine çıkış bekliyor. Bu da LTC için mevcut fiyat üzerinden %100 ve üzeri yükseliş anlamına gelmekte.

XRP İçin Şans Var

Analistin dikkat çektiği ikinci kripto para birimi ise XRP oldu. XRP’nin hiç beklenmeyen yerde rekor kırabilen bir kripto para birimi olduğunu ifade eden analist, yine benzer bir şeye hazırlanıyor. Analistini hedefi ise 3500 SATS seviyesi yani yine yaklaşık %100’lük yükseliş. Bunun olması için 20 MA seviyesinin üzerine çıkılması gerektiğini belirten analist, tam olarak 2 dolara işaret etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu