Ethereum

Ünlü Araştırma Firması Açıkladı: Bu 3 Altcoin, Hareketlenmeye Başladı

Santiment, bu 3 altcoine işaret etti.

Kripto para analiz firması Santiment, özellikle kripto para piyasasının yavaş yavaş toparlanmaya başladığı şu anlarda üç altcoine işaret etti.

Ethereum, The Graph ve Sentivate Dikkat Çekiyor

Santiment tarafından yayınlanan bilgilere bakıldığında söz konusu üç altcoinin Ethereum (ETH), The Graph (GRT) ve Sentivate (SNTVT) olduğu görülüyor. Santiment verileri söz konusu üç altcoinin temmuz ayında güç toplayabileceğini ve fiyat açısından hareketlenebileceğini göstermekte.

The Graph’ın cüzdan adresi etkileşimine bakıldığında, Santiment uzmanları bunu oldukça yüksek olarak tanımlamakta. Bu esnada para yatırma işlemlerinin sayısı da düşüyor ve Santiment ekibi bunun kesinlikle “fiyatı harekete geçirecek bir gelişme” olarak görmekte.

The Graph ise son 1 hafta içerisinde %20 yükseliş elde ederek aslında bu sinyalin ne kadar yerinde olduğunu ortaya koydu.

Sağlıklı cüzdan etkinliği oranına sahip bir diğer kripto para birimi ise ERC-20 tabanlı hizmet tokeni Sentivate (SNTVT) oldu. 25 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan SNTVT, Santiment uzmanlarına göre balinaların dikkatini çekti. Söz konusu kripto para projesinin cüzdan adreslerinin kısa sürede yükseliş elde ettiği ve buna ciddi bir ilgi olduğu aktarılıyor.

Santiment son olarak ise toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’a işaret etti. ETH ağındaki aktif cüzdan adreslerinin sayısı kısa süre önce Bitcoin ağındakileri geçti ve rekor kırdı. Bunun devamında da fiyatın 2.000 dolar üzerine kadar çıktığı biliniyor. Söz konusu veriler, ETH fiyatı için de hareketliliğe işaret etmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu