Kripto HaberleriBinance CoinÜnlü Avukat Açıkladı: XRP Sonrasında Hedef Hangi İki Kripto Para Olacak?

Ünlü Avukat Açıkladı: XRP Sonrasında Hedef Hangi İki Kripto Para Olacak?

Takip et

Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından oldukça sert bir hamle ile karşı karşıya bırakıldı ve dava hala devam ediyor. XRP’nin menkul kıymet olduğunu ve Ripple’ın menkul kıymet satışı yaptığını iddia eden SEC, Ripple’a karşı milyarlarca dolarlık bir dava açtı. Ripple davasına hakim ünlü avukat Jeremy Hogan ise açılan bu davanın ilk olmadığını ve son da olmayacağını düşünüyor.

Tether ve Binance Coin, Tehlikede mi?

Hogan, XRP’ye benzer durumda olan iki kripto parayı açıklayarak, SEC’nin yeni hedeflerinin bu ikisi olabileceğine değindi. SEC’nin “tehlike derecelendirmesine göre” Binance Coin (BNB) ve Tether’ın (USDT) tehlikeli noktada olduğunu iddia eden Hogan, son videosunda yatırımcıları uyardı. SEC’nin diğer kripto para birimlerine aynı XRP’ye yaptığı gibi muamele etmesine neden olacak birkaç sebep bulunuyor. Bunların ilki ise Howey testi olarak bilinmekte.

Howey testi, bir işlemin yatırım kontratı olup olmadığını kontrol etmek için kullanılmakta ve bunun ilk olarak 1946 yılında kullanıldığı biliniyor. Howey testine göre ise bir işlemin veya varlığın yatırım kontratı sayılabilmesi için bir para yatırımı olması, bunun ortak bir kuruma yapılması, kazanç beklentisi bulunması ve başkalarının çabalarından gelir elde etme hedefinin bulunması gerekiyor.

Hogan, Tether ve Binance Coin’in şu an tehlikeli eşikte olduğunu belirtti ve Tether’in 10 üzerinden 9 tehlike riskine sahip olduğunu vurguladı. BNB’nin durumunu da özetleyen ünlü avukat, 2017 yılındaki BNB ICO’sunun tehlike derecelendirmesine girdiğini vurguladı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Kökten kazımayı hedef almış. Usdt temel coin ve bnb bir numaralı borsa. Sistemi böyle dağıtmak istiyorlar yada korkutmak. Ona bakarsan bütün coinler tokenler aynı statüde. Xrp de öyle.
Tabi banka paranızı alıp satip faize verip enflasyonda ezdirip kullanamayacaklar. Transfer ücreti kocaman olmayacak. Ve kendk grupları haricinde zenginler gormek istemiyorlardı. Eninde sonunda bir yol yine bulunup bitcoin hep olacak. Altın aldırıp fiyatını düşürmeyecekler. Bunlar vercekten kötü insanlar.

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları