coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÜnlü Bitcoin Boğası Cathie Wood, Ripple-SEC Davasının Sonucunu Tahmin Etti!

Ünlü Bitcoin Boğası Cathie Wood, Ripple-SEC Davasının Sonucunu Tahmin Etti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ark Invest kurucusu ve CEO’su Cathie Wood, katıldığı bir Twitter Spaces etkinliğinde Ripple (XRP) ile SEC arasındaki dava hakkında görüşlerini açıkladı.

Cathie Wood, Bitcoin ve Ripple Hakkında Konuştu

İlk olarak SEC’in Bitcoin Spot ETF’ine henüz onay vermemesini eleştiren Wood, kurumu tutarsızlıkla suçladı. Wood, SEC’in risklere sahip olan Bitcoin Vadeli İşlemler ETF’ine onay verdiğini fakat riski bulunmayan spot ETF’e izin vermediğini belirtti.

SEC’in Grayscale davasını kaybedeceğini düşündüğünü söyleyen Wood, kurumun Binance’in Voyager satışına dair engel girişimini kaybettiğini hatırlattı.

Ardından Ripple davası hakkında konuşan Cathie Wood, SEC’in bu davayı da kaybetme sürecinde olabileceğini savundu.

Buna ek olarak Wood, SEC’in Haziran ayında bir karar vermek zorunda kalacağını, ya Bitcoin vadeli işlemler ETF’ini kapatacağını ya da Bitcoin Spot ETF’ine onay vereceğini söyledi.

İlgili Haber  Ethereum'da Büyük Gün İçin Tarih ve Saat Belli Oldu: Güncelleme Geliyor!

Cathie Wood, Nisan 2022’deki ilk çıkışından bu yana kripto para borsası Coinbase’in hisselerini sık sık alıp satıyor. Firması ARK Invest, 2023 yılında mevcut fiyattan 132 milyon dolardan fazla değere sahip yaklaşık 1,6 milyon Coinbase hissesi satın aldı.

Cathie Wood, ezber bozan inovasyon ve teknoloji konusunda uzmanlaşmış bir firma olan ARK Investment Management’ın kurucusu ve CEO’su olarak tanınıyor. Wood aynı zamanda Wall Street’teki en büyük kripto boğalarından biri.

Yakın tarihli bir ARK raporunda, Bitcoin’in fiyatının 2030 yılına kadar 1,5 milyon dolara ulaşacağını öngördü. Ayrıca Wood BTC önümüzdeki on yıl içinde 10 trilyon dolarlık bir varlık sınıfı haline gelebileceğini iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mert

Anca iddia edip ön görüyorlar ve milletin cebini boşaltıyorlar..

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları