Bitcoin

Ünlü Boksör Mike Tyson, Bitcoin ve Ethereum Fanatiklerini Karşı Karşıya Getirdi

Tyson da kripto para sektörü hakkında konuştu.

Boks dünyasının efsanevi isimlerinden olan Mike Tyson da kripto para sektöründe açıklama yapan en yeni isimlerden birisi oldu. Tyson, yaptığı açıklaması ile aslında sektörün en tartışmalı konularından birisine değindi ve direkt olarak BTC ve ETH tartışmasını derinleştirdi.

Tyson Sordu, Kripto Para Yatırımcıları Yanıtladı

“Hangisini tercih edersiniz, BTC mi ETH mi?”

Tyson gibi bir isimden böyle bir tweet gelmesinden sonra ise BTC ve ETH fanatiklerinin karşı karşıya gelmesi şaşırılacak bir şey değil gibi gözüküyor. Tyson’a ilk yorumu yapanlardan ve en çok beğeni alanlardan birisi de Michael Saylor oldu. MicroStrategy CEO’su Saylor, konu hakkında şu açıklamada bulundu:

Mike, bu soruyu düşünerek bin saat harcadım ve Bitcoin’i seçtim. Şimdiye kadar 2,9 milyar dolarlık BTC aldım çünkü bunun dijital mülkün geleceği olduğunu düşünüyorum. Hope.com üzerinde tonlarca bedava Bitcoin eğitim materyali paylaştım.”

Mike Tyson’a yanıt verenler arasında ise Baby Doge Coin’in resmi hesabı, ünlü Ethereum ve Chainlink maksimalisti ChainlinkGod ve Peter McCormack yer alıyor.

Saylor’ın yorumu en çok beğeniyi alması ile ise şu an Bitcoin’in Twitter üzerinde önde olduğunu göstermekte. Ethereum yatırımcıları özellikle DeFi altyapısı sayesinde yakında Bitcoin’i ikinci sırada bırakacaklarını düşünseler de BTC hala açık ara farkla önde. Buna rağmen DeFi ekosisteminin daha fazla büyümesi ve ETH’nin ticari hacminin de artması, Ethereum yatırımcılarının istedikleri sonuca ulaşmalarını kolaylaştırabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu