binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü CEO, Bitcoin ve Ethereum'a Ek Olarak Mega Boğa Olduğu Altcoini Açıkladı

Ünlü CEO, Bitcoin ve Ethereum’a Ek Olarak Mega Boğa Olduğu Altcoini Açıkladı

Viska Digital CEO'su Dadi Kristjansson, yaptığı açıklamasında, kripto para piyasasında boğa lehine olduğu varlıkları açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Viska Digital CEO’su Dadi Kristjansson kısa süre önce Coinbase International ile yaptığı bir görüşmede kripto para piyasasının mevcut durumuna ilişkin görüşlerini paylaştı.

Kristjansson, ABD doları ile karşılaştırıldığında Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) ve Solana (SOL) üzerinde yükseliş eğilimi olduğunu ifade etti.

Kristjansson, piyasanın şu anda Solana’nın potansiyelini hafife aldığına inanıyor. Solana ağının esnekliği, hızı ve maliyet etkinliğinden etkilenerek SOL’a yatırım akışında bir artış görmeyi bekliyor.

CEO ayrıca Ethereum’un oldukça düşük olmaya devam eden enflasyon oranına da değindi. Viska Digital’in araştırma ekibi, piyasanın nihai bir ETH ETF onayı olasılığını düşük fiyatlandırdığını düşünüyor.

İlgili Haber  PEPE Balinasından Dev İşlem: Fiyatı Derinden Etkiledi

BTC fiyatlarındaki son dalgalanmanın ardından, Viska Digital’in işlem masası 60 bin doları Bitcoin için önemli bir destek seviyesi olarak görüyor. Bitcoin’in 67 bin doların üzerine kararlı bir şekilde çıkması halinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğine inanıyorlar.

Yatırım akışları açısından, FED’in güvercin yorumlarının ardından ETF’ler son birkaç gün içinde net girişlere geri döndü. Grayscale, ETF’ye dönüştüğünden bu yana ilk iki günlük girişini gördü ve bu da GBTC’den rotasyonun soğuduğunu gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail