BitcoinEthereumHaberler

Ünlü CEO: “Bu Düşüşte Bitcoin Aldık Dedi, Yatırımcılara Tavsiye Verdi!”

Anthony Scaramucci, Bitcoin ve kripto piyasasını değerlendirdi.

Güne düşüşle başlayan Bitcoin (BTC) ve kripto para birimleri bir yandan yatırımcılara satın alım fırsatı sunarken bir yandan da zararda olan yatırımcıları ne yapacakları konusunda bir çıkmaza sokuyor.

Daha önce de kripto para açıklamaları ve yatırımlarıyla gündem olan SkyBridge Capital’ın kurucusu Anthony Scaramucci bu düşüşte biraz daha Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) aldıklarını açıkladı.

CNBC’nin Squawk Box programına katılan Scaramucci, Bitcoin ve kripto paraların düşüşünü değerlendirdi.

“Bitcoin’in piyasa değerinin şu anda genel kripto piyasa değerinin %50’sinin üzerinde olması beni cesaretlendiriyor.

Bu kaliteye doğru bir kaçış olduğunun bir başka işaretidir. Biz de bu düşüşte daha fazla Bitcoin ve Ethereum satın aldık.

Ayı piyasaları olur, bu yatırımcıları korkutmamalı. Yatırımcıları kaliteyi satın almaları ve kontrolsüz kalmaları konusunda uyarıyorum.”

ABD eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Scaramucci, piyasadaki kripto para bolluğuna dikkat çekerek piyasada 8.000’den fazla kripto paranın olduğunu söyledi.

“Piyasada 8.000’den fazla kripto para var ancak bunların çoğu sıfırlanacak, yok olup gidecek.

İlerde bu kripto paralardan sadece 5 ya da 15 kripto paranın kalacağını ve kullanılabilir olacağını düşünüyorum.”

Son olarak kripto pazarının merkeziyetsiz yapısına dikkat çeken ve bu özelliğin benzersiz olduğunu söyleyen Scaramucci, “merkezi olmayan bir yapı, merkezi bir durumdan daha sağlamdır. Bu nedenle gelecek, bu Web3 üzerine inşa edilecektir.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu