Kripto HaberleriEthereumÜnlü CEO "Ethereum Katilleri" Hakkında Konuştu: Yeni Dönem Bu Altcoinlerin Olabilir

Ünlü CEO “Ethereum Katilleri” Hakkında Konuştu: Yeni Dönem Bu Altcoinlerin Olabilir

Takip et

Blockchain.com kurucu ortağı ve CEO’su Peter Smith’e göre, Katman 1 blok zincirlerini desteklemek geçmişte inanılmaz derecede başarılı bir yatırım oldu ve hiçbiri Ethereum’un tahtını gerçekten tehdit etmese de gelecekte de böyle kalabilir.

Peter Smith, Solana, Avalanche ve NEAR Gibi “Ethereum Katilleri” Hakkında Konuştu

Peter Smith’e göre eğer Solana, Avalanche ve Near Protocol gibi “Ethereum katili” kripto paralar ilk dalgaysa, başlangıçta Facebook mühendisleri tarafından geliştirilen bir programlama dili olan Move’a dayalı yeni Katman 1 blok zincirleri olan Aptos ve Sui de ikinci dalga olarak adlandırılabilir.

Sui’nin geliştirici şirketi Mysten Labs’ın yatırımcılardan yüz milyonlarca dolar toplamak için görüşmelerde bulunduğu bildirilirken, Aptos’un arkasındaki ekip bu yılki iki kaynak artırımında şimdiden 350 milyon dolar topladı.

Özetle Peter Smith, bu iki projenin yakında kripto paralarını çıkaracağını ve tıpkı AVAX ve SOL’da olduğu gibi ciddi ivmelenmeler yapabileceğine inanıyor.

İlgili Haber
Ethereum (ETH) Fiyatı Mayıs Ayından Bu Yana İlk Kez 2.000 Doları Aştı! Son Veriler Ne Yönde?

Artan rekabete rağmen, Smith’e göre yatırımcıların temel katman blok zincirlerine yatırım yapmaya devam etmeleri şaşırtıcı değil çünkü Smith bunların hala son derece kârlı olduğunu söylüyor:

“Bu alternatif Katman 1’lerin hiçbiri ETH’yi yenmeye yaklaşamadı, ancak yatırımcılara çok para kazandırdılar. Eğer küçük ölçekli de olsa bir tür ölçek elde eden bir Katman 1’in erken yatırımcısıysanız, bu sizin için olağanüstü getiriler sağladı.

İşte bu noktada, bu sohbette ‘bu şey kullanıcılar ve günlük yaşamları üzerinde büyük ve anlamlı bir etkiye sahip olacak mı ve finansın geleceğini inşa edecek mi’ ile ‘para kazanabilir miyiz’ arasında ayrım yapmak gerekli hale geliyor çünkü bu iki şey her zaman aynı değildir.”

Smith’e göre, Katman 1 blok zincirlerini desteklemenin mantığı açık, ETH’ye meydan okumayı başarıp başaramadıklarına bakılmaksızın, nispeten kısa bir süre içinde göz kamaştırıcı getiriler sağlayabilirler:

“Birçok yatırımcının Solana, Avalanche, Near gibi son dönemdeki başarılı Katman 1 yatırımlarından çıkıp Facebook ile ilgili yeni Katman 1 yatırımlarına yöneldiğini görüyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Kemal

Yahu eskiden telefon katili vardı şimdi coin katılımı çıktı ne safsata işler amq

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları