Kripto HaberleriEthereumÜnlü CEO Ethereum'u Geçebilecek İki Altcoin'i Açıkladı! "Bu Tarihlere Dikkat!"

Ünlü CEO Ethereum’u Geçebilecek İki Altcoin’i Açıkladı! “Bu Tarihlere Dikkat!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, 359 bin abonesi bulunan “InvestAnswers” Youtube kanalı ile yaptığı röportajda Ethereum’u geçeceğini düşündüğü iki altcoini paylaştı.

Deneyimli analist Pal, kripto paralar arasında ilk 10’da yer alan ETH’yi boğa piyasası devam ettiği takdirde Solana (SOL) ve Terra’nın (LUNA) geçebileceğini belirtti.

Kendinden oldukça emin gözüken Pal, portföyünün %82’sinin Ethereum’da olmasına rağmen akıllı sözleşme platformları SOL ve LUNA’nın boğa döngüsünde Ethereum’dan daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

“Öyleyse neden bütün param onlarda değil? Çünkü bu altcoinler ile ilgili daha az kesinliğim var. Ve bu altcoinlerin ağ etkileri daha az belirgin. Bu nedenle, daha küçük bir bahis yapmam gerekiyor.

Ancak Ethereum’un da yükselmeyi durduracağını düşünmüyorum. Önümüzdeki 10 yıl içinde 100 kat artacak, ve insanlar daha fazla para kazanacak.”

Pal, kripto para piyasasının yıl sonunda büyük bir artış göreceğini ve yatırımcıların kafasının karışacağını söyleyerek devam etti:

“Yatırımcılar fiyat artışı bekliyorlar. Yıl sonunda artış olduğunda muhtemelen Ocak başında veya Aralık sonunda bir satış görmeye başlayacağız. Ancak bu tamamen yanlış. Çünkü asıl yükselişler Ocak-Şubat- Mart aylarında yaşanacak.”

Ethereum Yaz Aylarında 40.000$’a Çıkabilir!

Ünlü CEO, Bitcoin’den sonra ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum’un önümüzdeki haftalarda iki kattan daha fazla artacağını tahmin ettiğini belirti.

Ethereun tahmininde daha da ileri giden Raoul Pal, ETH’nin en geç Mart ayına kadar 20.000$’a yaza kadar da 40.000$’a ulaşacağına inandığını ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları