AnalizBitcoin

Ünlü CEO: “Kötü İdare Edilen Ekonomiler Var Olduğu Sürece Bitcoin Harika Bir Alternatif Sağlayacak!”

Son tahmininde BTC'nin 2025'te 500.000 dolara ulaşacağını öngören Mike Novogratz, Bitcoin'de boğa olmayı sürdürüyor.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, hükumetler ülkelerinin ekonomileriyle birlikte yuvarlanmaya devam ettiği sürece Bitcoin’in (BTC) daha fazla benimsenmeye devam edeceğini ve kötü idare edilen ekonomiler var olduğu sürece Bitcoin’in harika bir alternatif sağlayacağını ifade etti.

Tüm bunlara ek olarak Bitcoin’de hala boğa kalmayı sürdüren Galaxy Digital CEO’su, BTC’nin 2025’te 500.000 dolara ulaşacağını öngören son tahminiyle geçtiğimiz günlerde adından söz ettirmişti.

Bitcoin Balinaları Beklemede

Öte yandan Santiment ekibinin paylaştığı verilere göre Bitcoin balina aktivitesi son günlerde bir yılın en düşük seviyesine geriledi. Bu nedenle yakında piyasada keskin hareketler beklenmiyor. Bunun bir sonucu olarak da Bitcoin son 24 saatte sadece %0.22 düşüşle 40.7 bin dolara kadar geriledi.

CoinMarketCap’e göre Bitcoin hakimiyet endeksi -altcoinlerin daha iyi hareketler kaydetmesi nedeniyle- %0.4 düşüşle %42.3 oldu.

Öte yandan korku ve açgözlülük endeksi bir günde 2 puan kaybederek 25’e geriledi ve yine kendini “aşırı korku” durumuna getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu