Bitcoin

Ünlü CEO: Yatırımlarım Arasında Bitcoin Yüzde 50 Paya Sahip!

Kripto para birimi şirketinin sahibi açıkladı.

Abra’nın kurucu ortağı ve CEO’su Bill Barhydt, yaptığı açıklamada dünyada nakit paranın giderek daha değersiz hale geldiğini ve kendisinin yatırımları arasında Bitcoin’in payını %50 oranında arttırdığını açıkladı. Bir süredir kripto para birimleri ile ilgili ünlü isimler giderek daha fazla olumlu açıklamalar yapmaya devam ederken, özellikle de son dönemde yapılan bu açıklamaların piyasaya olumlu yönde katkı sunduğu biliniyor.

Bitcoin fiyatının giderek daha fazla yükseliş eğilimi gösterdiği bu dönemde Abra’nın kurucu ortağı ve CEO’su Bill Barhydt tarafından yapılan açıklamalar oldukça önemli görülüyor. CEO, tüm yatırımları arasında %50 payla Bitcoin’in ilk sırada geldiğini açıklarken şu açıklamada bulundu:

Kripto para birimleri giderek güçleniyor. Bitcoin her zaman değer kazanıyor ve değeri aynı kalıyor. Ama nakit itibari para birimlerinin değeri her geçen gün azalıyor ve nakit paralar değersizleşiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu