AnalizBitcoinEthereum

Ünlü CEO’dan Önemli Bitcoin Açıklaması: Bu Sene Bir Ralli Daha Bekliyor mu?

Katıldığı bir programda kripto para piyasaları hakkında konuşan Mike Novogratz, Bitcoin'deki ralli beklentisinin sürdüğünü ifade etti.

Ünlü iş adamı ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’e olan inancını sürdürüyor.

Lider kripto para biriminin dengelenme yaşayarak konsolidasyona başlayacağını ve hemen ardından 4. çeyrekte yükselmeye devam edeceğini belirten Novogratz, bir süre önce katıldığı “Squawk Box” adlı şov programında Bitcoin ve Ethereum fiyatlarındaki mevcut artışa yol açan nedenleri özetledi.

Her iki kripto para biriminde de (BTC ve ETH) yaşanmakta olan yükselişin nedenini Walmart ve Amazon’un son zamanlarda kripto alanıyla ilgilenmesine bağlayan ünlü CEO, özellikle BTC’nin 2021’in son çeyreğinde ralliye devam etme olasılığının güçlü olduğunu ifade etti.

Söz konusu programda genel piyasa değerlendirmesinde de bulunan Novogratz, Walmart ve Amazon’un son zamanlarda kripto mühendisi ve kripto varlık departmanı şefleri aradıkları iş ilanlarını hatırlattı ve bu durumu her iki dünya devi açısından da yeni trendin bir parçası olma yolunda atılan önemli adımlar olarak yorumladı.

Finansal yapının büyük bir kısmının Blockchain bazında yeniden inşa edileceğini söyleyen CEO, küresel ödeme devi Visa’nın 150.000 dolar ödeyerek bir CryptoPunk NFT almasının bu konuda kendisini haklı çıkardığını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu