Altcoin

Ünlü Geliştirici, Bir Kripto Para Birimi İçin Müjdeyi Verdi!

Cronke, NFT piyasasını hazır etme yolunda.

Yearn Finance projesinin geliştiricisi olan ve devamında geliştirdiği her projeye saniyesinde milyonlarca dolarlık yatırım alan DeFi dünyasının mimarı Cronje, şimdi ise özellikle bir kripto para biriminin üzerine inanılmaz oranda titriyor. Sektörün en ünlü geliştiricilerinden olan Cronje,Fantom ağı üzerinde bir NFT piyasasını hazır etmeye başladığını ve bu çalışmaların hızlandığını vurguladı.

Fantom İçin Süreç Başladı

Fantom Foundation da konu hakkında yaptığı açıklamasında kendi NFT piyasasının beta versiyonunun resmen kullanıma sunulduğunu vurguladı. Artion isimli bu platform, açık kaynaklı kodlamaya sahip ve hızlı işlem imkanı sayesinde inanılmaz bir piyasa oluşturmayı hedefliyor. Düşük işlem ücreti ile düşük işlem kısıtlamaları sayesinde ön plana çıkan proje, “Yılın DeFi İnsanı” ödülünü alan Cronje’nin elinden çıkınca çok daha fazla önem kazanıyor.

DeFi piyasası inanılmaz bir hız kazansa da bunun büyük bir çoğunluğu Ethereum ve Solana ağları üzerinden ilerliyor ve şimdi Fantom buna rakip olabilir. Daha önce Solana’nın NFT furyası ile elde ettiği yükseliş dikkate alınınca da şu an Fantom’un elde edeceği yükseliş de kesinlikle dikkate değer gözüküyor.

Aktarılan bilgilere göre her bir mint yani NFT oluşturmak 10 FTM işlem ücretine sahip olan %0 komisyon ile gerçekleştirilebilecek. Fantom kısa süre önce de 370 milyon FTM’lik bir DeFi geliştirme fonu oluşturmuştu ve projenin ilerleyen günlerde patlama yaşaması  kesin gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu